Wiadomości

Za nami spotkanie z Jarosławem Kretem

W wielowątkową, refleksyjną i bardzo osobistą podróż zabrał ciekawych świata słuchaczy Jarosław Kret, goszczący w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Spotkanie miało miejsce 23 października.

#tworzyMYwodzisław: Jan Frydrych

Nieziemskie widoki, niezapomniane emocje czy zapadające w pamięć spotkania – to wszystko składa się na podróżowanie, które dla wodzisławianina jest solą życia. Mowa o Janie Frydrychu - postaci, którą prezentujemy w ramach cyklu #tworzyMYwodzisław.

Dowiedz się, jak porwać tłumy w Internecie

Jeśli interesujecie się marketingiem, nie możecie przegapić tego wydarzenia. Już 17 października o godz. 18:00 w wodzisławskim Pilsner Pub odbędzie się spotkanie z Cezarym Stacewiczem, który opowie jak budować popularność w internecie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Miasto przekaże policji trzy nowe alkomaty

Już wkrótce w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim nasi mieszkańcy będą mogli korzystać z kolejnych ogólnodostępnych urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Trzy nowoczesne alkomaty na rzecz policji zakupiło miasto.

#tworzyMYwodzisław: Jerzy Mazur

Śmiało można nazwać go specjalistą od fotografii przyrodniczej. Kolejny sukces jest dobrą okazją do przypomnienia jego postaci w ramach cyklu #tworzyMYwodzisław.