Wiadomości

Cztery dni wyśmienitej zabawy

49. Dni Wodzisławia Śląskiego przeszły do historii. Różnorodność atrakcji, jakie wypełniły tegoroczne święto miasta od 7 do 10 czerwca, pozostawiły wiele wspomnień.

Trwają 49. Dni Wodzisławia Śląskiego

Trwają 49. Dni Wodzisławia Śląskiego, które w tym roku będą odbywać się przez cztery dni, od 7 do 10 czerwca. Główne atrakcje będą miały miejsce na rynku oraz stadionie miejskim. Czeka nas zabawa na najwyższym poziomie pod szyldem RMF MAXXX i Radia 90. Wstęp na imprezę, jak co roku, będzie bezpłatny.

Inkubator: zapraszamy na konsultacje

Gdzie szukać pieniędzy na założenie lub rozwój firmy, gdy większość źródeł finansowania wyschło? Na to pytanie już w czwartek odpowie przedstawiciel Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Zapraszamy do Inkubatora Przedsiębiorczości na indywidualne konsultacje.

Wakacyjny Kiermasz Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza 5 czerwca 2018 r. w godzinach od 11:00 do 13:00 do auli I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim (ul. Szkolna 1), gdzie odbędzie się Wakacyjny Kiermasz Pracy „Pracuj w powiecie wodzisławskim”.

Inkubator: Już jutro spotkanie dot. startupów

Już we wtorek, 29 maja Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na kolejne wydarzenie. Tym razem będzie to spotkanie z Agnieszką Osytek, tłumaczką języka migowego, która budowała startup Migam.pl i wraz z nim – jako pierwsza z Polski – znalazła się w nowojorskim półfinale konkursu Chivas The Venture.