Wiadomości

Wilchwiańska Biesiada już w sobotę

Rada Dzielnicy Wilchwy zaprasza na pierwszą Wilchwiańską Biesiadę. Impreza odbędzie się w sobotę, 21 września na terenie parkingu parafialnego, przy ul. Maksymiliana Kolbego w Wodzisławiu Śląskim.

Informacje o wydarzeniach w mieście

Miasto o wydarzeniach odbywających się w Wodzisławiu Śląskim właściwie codziennie informuje mieszkańców m.in. za pośrednictwem swojej strony internetowej i konta w portalu Facebook. Od marca specjalne harmonogramy wydarzeń na kolejne dni i tygodnie udostępniane są także na tablicach na przystankach autobusowych.

„Wodzisławskie Chotomalia” już 16 września

Spotkania autorskie, konkursy recytatorski i plastyczny, przedstawienia teatralne i wiele ciekawych książkowych inspiracji dla najmłodszych czytelników przygotowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim.

Niecodzienny piknik pod hasłem "Zajrzyj do Dziupli"

Już w sobotę 14 września zapraszamy o godzinie 11:00 na wielkie otwarcie nowej siedziby Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego "Dziupla" pod hasłem: "Zajrzyj do Dziupli". W programie przewidziano gry, zabawy, konkursy i wiele innych atrakcji dla dzieci i ich rodzin.

Zapraszamy na festyn szkolno-parafialny

Parafia św. Herberta i Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zapraszają na festyn szkolno-parafialny, który odbędzie się 14 września na placu przy kościele pw. św. Herberta.

Wspólne życie budują od lat

Bez wątpienia, ci małżonkowie mogą być wzorem dla młodszych pokoleń. Dziś dziewięć par małżeńskich świętowało 55. rocznicę pożycia małżeńskiego.