UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Msza Trydencka w tę niedzielę

28 maja o godzinie 13:00 zostanie odprawiona w Wodzisławiu Śląskim msza święta w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, zwana Trydencką. Miejscem celebracji nabożeństwa będzie kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę festyn rodzinny w Radlinie II

Rada Rodziców wraz z dyrekcją i gronem pedagogicznym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 zaprasza do udziału w festynie rodzinnym. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 maja w dzielnicy Radlin II. Nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci.

#tworzyMYwodzisław: Kazimierz "Kosa" Rychlikowski

Pierwszy zestaw do tatuażu lutował przez 18 godzin. Z poparzonymi rękami trafił do szpitala, bo nie wiedział, jak to się robi. Dziś klienci do wodzisławskiego studia tatuażu Speak In Color prowadzonego przez Kazimierza "Kosę" Rychlikowskiego przyjeżdżają nawet z Kanady. "Kosa" to bohater kolejnej odsłony jubileuszowego cyklu #tworzyMYwodzisław.

#tworzyMYwodzisław z jubilatami: Adelajda i Alojzy Nowakowie

Adelajda i Alojz Nowakowie to mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego, z których z pewnością warto brać przykład. W tym roku para małżonków świętuje diamentowe gody i z tej okazji gratulacje złożył im Mieczysław Kieca, prezydent miasta oraz Mirosława Meisel, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Wodzisławski Cech świętował swoje 60-lecie

Cech łączy pokolenia – o słuszności tego stwierdzenia przekonać mogliśmy się w piątek, podczas uroczystego świętowania jubileuszu 60-lecia Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim.