Wiadomości

Dziś Mikołaj spotka się z najmłodszymi na rynku

6 grudnia o 16:00 na rynku nastąpi wielkie otwarcie Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Specjalnie dla najmłodszych zaplanowaliśmy spektakl „Olaf na tropie” w wykonaniu aktorów Teatru Wodzisławskiej Ulicy, spotkanie z Mikołajem i słodkie niespodzianki.

Weź udział w konkursie śpiewu

Wraz z Wodzisławską Placówką Wsparcia Dziennego "Dziupla" zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pn. Mam talent do śpiewania kolęd i piosenek świątecznych.

Przedsiębiorczość w Wodzisławiu Śląskim

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim. Poniżej można znaleźć wybrane informacje dotyczące m.in. rynku pracy w mieście, współpracy z sektorem biznesowym czy działalności Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Informacje z posiedzenia Zarządu ŚZGiP

Podczas jednego z ostatnich posiedzeń Zarządu Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, które odbyło się w Rybniku, poruszono kwestie dot. m.in funkcjonowania ochotniczych straży pożarnych, cen za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

Poinformuj miasto o swoim wydarzeniu

M.in. na facebookowej stronie Miasto Wodzisław Śląski ukazują się posty informujące o najważniejszych wydarzeniach zaplanowanych na kolejne dni i tygodnie. Każdy, kto planuje w Wodzisławiu Śląskim koncert, turniej, wystawę czy innego rodzaju imprezę i chciałby poinformować o tym mieszkańców, może się z nami skontaktować.

Jarmark Bożonarodzeniowy - oferta dla wystawców

Po raz kolejny na wodzisławskim rynku odbędzie się Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Świąteczne produkty będzie można zakupić w dniach 6–22 grudnia br. Jak co roku, jarmarkowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Nie zabraknie spotkania z Mikołajem, wigilii dla mieszkańców, występów artystycznych i innych atrakcji.