Wiadomości

Znamy zwycięzców konkursu na najpiękniejszy stroik

Podobnie jak w zeszłym, i w tym roku prezydent Mieczysław Kieca ogłosił konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. Dyplomy i nagrody do autorów prac powędrowały z rąk prezydenta w niedzielę, w czasie wspólnej wigilii z mieszkańcami.

Wigilia z mieszkańcami - relacja i zdjęcia

Wspólna wigilia na wodzisławski rynek przyciągnęła kilkaset osób. W niedzielę razem usiedliśmy przy stołach, by - tradycyjnie - przełamać się opłatkiem, wspólnie kolędować i spróbować wigilijnych potraw.

Festiwal Moczki i Makówki

Już w najbliższą sobotę, tj. 15 grudnia na Rynku, w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się Festiwal Moczki i Makówki.

Wielki Finał Inkubatora Przedsiębiorczości

Przed nami Finał Inkubatora Przedsiębiorczości. Już 13 grudnia zaprezentowanych zostanie pięć najbardziej obiecujących pomysłów biznesowych zgłoszonych do Konkursu na najlepszy biznesplan. Autor najlepszego otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł.

Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy

Po raz kolejny świątecznych inspiracji dostarczy Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy, który na rynku trwać będzie do 22 grudnia. Otwarciu będzie towarzyszyło spotkanie z Mikołajem.