Wiadomości

Pełna inspiracji Akcja Lato

Połowa wakacji za nami. Już od ponad miesiąca, z myślą o mieszkańcach, miejskie jednostki realizują ofertę w ramach miejskiej Akcji Lato. W programie znalazły się m.in. ciekawe zajęcia i warsztaty dla dzieci, wycieczki górskie, imprezy plenerowe i wiele, wiele innych. Wybrane z nich prezentujemy na poniższych zdjęciach.

Darmowe porady prawne już 6 sierpnia

W najbliższy poniedziałek, 6 sierpnia 2018 roku, można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w Wodzisławiu Śląskim w Galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, zlokalizowanej na naszym rynku.

Frankofonki - nowe zajęcia w WCK

4 września, we wtorek o godz. 17:15 w Wodzisławskim Centrum Kultury startują nowe zajęcia językowo-kreatywne dla dzieci w wieku 5-7 lat. Poznawanie Francji i innych krajów frankofońskich poprzez zabawę, to główny cel spotkań z maluchami.

Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Seniora i Rodziny 3+

Wodzisławscy seniorzy oraz posiadacze karty "Rodzina 3+", mogą liczyć na kolejne zniżki. Do miejskiego programu właśnie dołączyły Usługi Ubezpieczeniowo - Edukacyjne Mgr Irena Dratwa - firma świadcząca usługi w zakresie ubezpieczeń firmy PZU oraz zajmująca się poszerzaniem wiedzy w zakresie poprawy jakości życia osób chorych, jak i podopiecznych zmagających się z przewlekłymi chorobami swoich bliskich, osób niesamodzielnych, seniorów.

Turniej FIFA18 na Mancie

4 sierpnia o godz. 19:00, na krytej pływalni Manta, odbędzie się Turniej FIFA18. Impreza organizowana jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Wodzisław Śląski.