Wiadomości

Razem idą przez życie

Wytrwać razem przez wiele lat to nie lada sztuka. Są pary, które mogą być dumne z tego, że wspólnie potrafiły budować swoje życie. Do takiego grona niewątpliwie można zaliczyć małżonków, którzy z radością i niemałym wzruszeniem obchodzą złote i diamentowe gody.

Ferie w Dziupli

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego "Dziupla" zaprasza dzieci w wieku 7-15 lat na bezpłatne zajęcia w okresie ferii zimowych.

Międzynarodowe śniadanie dla firm produkcyjnych

Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Zapisz się i poznaj swoich kontrahentów, podwykonawców, współpracowników. Partnerzy polsko-czeskiego memorandum o współpracy zapraszają 30 stycznia br. na Śniadanie Biznesowe.

Ich zaangażowanie zostało docenione

Za nami gala, na której w szczególny sposób doceniono tych, którzy potrafią czynić dobro. Mowa o osobach, które zarówno po raz pierwszy, jak i po raz kolejny zaangażowały się w Szlachetną Paczkę w Wodzisławiu Śląskim.

Graliśmy ze wszech miar

Nie mogło być inaczej. Po raz kolejny, z równym entuzjazmem, z ogromem szczodrości i zaangażowania włączyliśmy się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra grała 12 stycznia już po raz 28.