UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Poszukujemy opiekuna Baszty

Trwają poszukiwania opiekuna Baszty Rycerskiej na historycznym wodzisławskim Grodzisku. Mowa o sezonowej obsłudze obiektu, od kwietnia do września. Zapraszamy zainteresowanych do składania swoich aplikacji.

Od 23 marca głosuj na sportowca i trenera roku 2021

W środę 23 marca br. rozpocznie się głosowanie na najlepszego sportowca i trenera roku 2021. W Wodzisławiu Śląskim po raz pierwszy zostanie przyznana ta nagroda, a o tym, do kogo powędruje, zdecydują internauci w głosowaniu online.

Weekendowe kalendarium wydarzeń w mieście

Przed weekendowym wypoczynkiem w naszym mieście warto zapoznać się z aktualną ofertą kulturalno-sportową. Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na najbliższe dni przygotowaliśmy zestawienie imprez i wydarzeń organizowanych w Wodzisławiu Śląskim.

W sobotę zrób zakupy na Ekobazarze

W sobotę, 19 marca od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód, to tylko niektóre z nich.

склади заяву на ідентифікаційного коду / PESEL dla Ukraińców

Obywatelko/Obywatelu Ukrainy, pamiętaj, że numer PESEL umożliwi Ci m.in. skorzystanie z opieki zdrowotnej, pomocy społecznej czy założenie firmy w Polsce. / Громадянко/Громадянине України, пам'ятай, що номер ідентифікаційного коду (pesel) дозволить Тобі між іншим скористатися з медичної та соціальної допомоги, а також відкриття фірми в Польщі.

Zgłoś pisankę do miejskiego konkursu

Tegoroczna Wielkanoc przypada 17 kwietnia. Z okazji zbliżających się świąt prezydent miasta Mieczysław Kieca, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę.