UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Marcowy kalendarz imprez

„W marcu jak w garncu” – głosi przysłowie i u nas także różnorodnie. Trochę kultury i sportu, odrobina rozrywki, ciut historii, a wszystko to okraszone pasją, z jaką miejskie jednostki przygotowały marcowy program wydarzeń w mieście.

Dzielnica z potencjałem - Jedłownik Osiedle

Mieszkańcy poszczególnych dzielnic Wodzisławia Śląskiego podczas lutowych spotkań zadecydowali, kto będzie reprezentował ich sprawy, reagował na potrzeby i postulaty przez najbliższe cztery lata. W tym miesiącu piszemy o nowo wybranej Radzie Dzielnicy Jedłownik Osiedle. W kwietniu przedstawimy Radę Dzielnicy Zawada. Zapraszamy do lektury.

#tworzyMYwodzisław: Poznajcie Zuzannę Kaplitę

Zawsze lubiła wodę, naturę i świeże powietrze. Postawiła na żeglarstwo, bo ono scala te wymienione elementy w ciekawą i pełną emocji pasję. O tej młodej wodzisławiance piszemy w ramach cyklu #760lat #tworzyMYwodzisław

#tworzyMYwodzisław: 760. klient Strefy Saun z nagrodą

W roku, w którym Wodzisław Śląski i wodzisławianie obchodzą 760-lecie istnienia miasta, w sposób szczególny traktujemy symboliczną liczbę jubileuszową - 760. M.in. dlatego postanowiliśmy nagrodzić kolejną osobę. Tym razem specjalna nagroda powędrowała do Artura Aleksandruka - 760. klienta Strefy Saun Krytej Pływalni "Manta". Z nim także tworzyMYwodzisław!

Ratownicy WOPR poszukiwani

Sezon kąpielowy na wodzisławskim „Balatonie” rozpocznie się za kilka miesięcy. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum” właśnie ogłosił nabór dla kandydatów na ratowników WOPR.

Darmowe porady prawne już 6 marca

W najbliższy poniedziałek, 6 marca, zapraszamy do skorzystania z darmowych porad prawnych w Galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, zlokalizowanej na naszym rynku.