UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Wiadomości

Poznajcie firmę IXION

Firma Ixion sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się informatyzacją firm głównie branży produkcyjnej ale nie tylko. Od samego początku siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim, ponieważ oferta skierowana jest przede wszystkim na rynek lokalny.

Zlot Food Trucków już 17-19 lipca

17-19 lipca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać w kalendarzu. W Wodzisławiu Śląskim pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu przy Galerii Karuzela.

Akcja Lato 2020. Sprawdź program wydarzeń

Akcja Lato 2020 to cykl ciekawych imprez organizowanych w Wodzisławiu Śląskim dla dzieci oraz dorosłych w okresie wakacyjnym. Sprawdźcie w artykule ofertę lipcowych wydarzeń, które przygotowały dla mieszkańców miejskie jednostki.

Ekobazar w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 14:30

W maju na wodzisławski Rynek powrócił "Wodzisławski Ekobazar". W tym roku bazar odbywać się będzie co tydzień, a nie jak dotychczas, co dwa tygodnie. Miłośnicy zdrowej żywności będą mogli zrobić zakupy w każdą sobotę ,w zmienionych godzinach, od 9:00 do 14:30.

Psia edukacja

Co robić, gdy codzienny spacer z psem staje się udręką, kiedy pies swoim szczekaniem stawia pod znakiem zapytania dobrosąsiedzkie relacje. Kiedy nie wiesz jak poradzić sobie z problemem samodzielnie?

Gdzie wybrać się z czworonogiem

Zapraszamy ze swoimi pupilami do skorzystania w naszym mieście z wybiegów dla psów. Miejsca, gdzie zwierzęta mogą się wyszaleć znajdują się na terenie Parku Rozrywki Trzy Wzgórza, ulicy Rybnickiej i osiedlu Staszica.