Wiadomości

#tworzyMYwodzisław: Patryk Błasik

Patryk Błasik - wodzisławianin, policjant, prezes Klubu Sportów Walki Boxing Odra, społecznik. To właśnie on został kolejnym bohaterem naszego jubileuszowego cyklu #tworzyMYwodzisław.

Inkubator zaprasza na szkolenie

Czeka Cię publiczne wystąpienie i nie wiesz, jak się za to zabrać? A może dobrze wiesz i masz już w tym doświadczenie, ale chcesz popracować nad swoimi umiejętnościami? Przyjdź na bezpłatny warsztat do Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, wzmocnij swoje silne strony i popracuj nad słabościami. Szkolenie odbędzie się 23 listopada 2017 r. Zaczynamy o 15:30.

Inkubator przedsiębiorczości: szkolenie z social media

Jak wykorzystać media społecznościowe, by wypromować lokalny biznes? Jak to zrobić samodzielnie, gdy prowadzi się niewielką, jednoosobową firmę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznamy już 16 listopada podczas spotkania z Kubą Nagórskim, specjalistą od marketingu zintegrowanego i mediów społecznościowych. Zapraszamy na 18:00 do Pilsner Pub. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

#tworzyMYwodzisław: Rafał Karwot

Rafał Karwot wraz z zespołem Tabu jest współtwórcą Festiwalu Reggae Najcieplejsze Miejsce na Ziemi. Zaczynali 14 lat temu w Gorzycach. Dziś impreza jest rozpoznawalną marką na festiwalowej mapie Polski, a tym samym świetnie promuje Wodzisław Śląski.