Wiadomości

Porady prawne już 1 października

W najbliższy poniedziałek, 1 października 2018 roku, można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w Wodzisławiu Śląskim w Galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, zlokalizowanej na naszym rynku.

Wrzesień w Inkubatorze Przedsiębiorczości

Początek roku szkolnego to dobry moment, żeby otworzyć firmę. Najlepiej zrobić to oczywiście z Wodzisławskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. By dowiedzieć się więcej, warto skorzystać z porad i szkoleń.

Płacąc za parking, skorzystaj z wygodnej aplikacji

Brak drobnych, niedziałający parkomat, słabo widoczny druk na bilecie parkingowym. Przekroczony lub opłacony na zapas czas parkowania. Na pewno każdy kierowca parkujący w Strefie Płatnego Parkowania zna te problemy. Jest na to rozwiązanie.

Zapraszamy na Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018

Klimat rodem z Monachium, złociste trunki, oryginalne przysmaki i świetna zabawa – tak będzie podczas kolejnej, czwartej już edycji Oktoberfest w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku impreza wzorowana na bawarskim święcie trwać będzie od 27 do 30 września.

Wodzisławianie świętowali szmaragdowe gody

13 września w Urzędzie Stanu Cywilnego szmaragdowe gody z dumą świętowali wodzisławscy jubilaci. Wyróżnienia, gratulacje i życzenia kolejnych lat w zdrowiu i miłości przekazali małżonkom prezydent miasta Mieczysław Kieca oraz kierownik USC Mirosława Meisel.