Urząd

Prezydent ogłasza konkurs na stroik świąteczny

Święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie - wspólna wigilia z mieszkańcami, coraz bliżej. Podobnie, jak w zeszłym roku, prezydent Mieczysław Kieca ogłasza konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny.

70 lat Urzędu Stanu Cywilnego

W tym roku razem z wszystkimi pracownikami Urzędu Stanu Cywilnego świętujemy jubileusz 70-lecia wprowadzenia jednolitej rejestracji stanu cywilnego w Polsce. Oficjalne obchody w wodzisławskim USC odbyły się w piątek, 25 listopada.

Porządek obrad XXIV sesji Rady Miejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad XXIV sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się 21 listopada - początek godz. 16:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Ankieta ws. podziału dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka

Od 31 października do 14 listopada każdy pełnoletni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego może wziąć udział w organizowanych przez miasto konsultacjach ws. podziału dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka i utworzenia dzielnicy Turzyczka. Konsultacje są realizowane poprzez udostępnienie ankiet konsultacyjnych, między innymi na naszej stronie internetowej.

Porządek obrad XXIII sesji Rady Miejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad XXIII sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się 25 października - początek godz. 16:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Zmiany w polityce mieszkaniowej

Od stycznia 2017 roku mieszkańcy miejskich zasobów lokalowych muszą liczyć się z podwyżką czynszów za użytkowanie mieszkań. To pierwsza podwyżka od pięciu lat. Uchwała dotycząca "Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Miasta Wodzisławia Śląskiego na lata 2015-2019" została ogłoszona już w Wojewódzkim Dzienniku Urzędowym.

Rekrutacja w Wydziale Informatyki

Wydział Informatyki – Miejskie Centrum Przetwarzania Danych Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego poszukuje pracownika na stanowisko inspektora. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 17 października.

Porządek obrad XXII sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego

Porządek obrad nr OR-IV.0002.8.2016 XXII sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się 27 września 2016 roku - początek godz. 15.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2). ________________________________________________________________________________