Urząd

Dziś spotkanie prezydenta z mieszkańcami osiedli

Co roku prezydent miasta Mieczysław Kieca odbywa cykl spotkań z mieszkańcami. Tegoroczne zaplanowano na listopad. Wodzisławianie mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach w każdej dzielnicy. Dziś odbędzie się spotkanie z mieszkańcami os. XXX-lecia-Piastów-Dąbrówki. Zapraszamy wszystkich do udziału.

Spotkanie z mieszkańcami Jedłownika Osiedla

W poniedziałek odbyło się trzecie z corocznych spotkań prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami. Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w dzielnicy Jedłownik Osiedle.

Dziś spotkanie prezydenta z mieszkańcami Jedłownika Osiedla

Co roku prezydent miasta Mieczysław Kieca odbywa cykl spotkań z mieszkańcami. Tegoroczne zaplanowano na listopad. Wodzisławianie mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach w każdej dzielnicy. Dziś odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Jedłownika Osiedla. Zapraszamy wszystkich do udziału.

Rozpoczynają się spotkania prezydenta z mieszkańcami

Co roku prezydent miasta Mieczysław Kieca odbywa cykl spotkań z mieszkańcami. Tegoroczne zaplanowano na listopad. Wodzisławianie będą mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach w każdej dzielnicy. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.