Urząd

Porządek obrad XXII sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego

Porządek obrad nr OR-IV.0002.8.2016 XXII sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się 27 września 2016 roku - początek godz. 15.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2). ________________________________________________________________________________

Budynki UM w trakcie modernizacji

W budynkach 4 i 4A Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego rozpoczęły się prace modernizacyjne. Jaki jest zakres robót? Do kiedy potrwają? Kto zrealizuje zadanie?

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego do wglądu

Dzisiaj do publicznego wglądu wyłożony został projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Wodzisławia Śląskiego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Sprawdźcie, kiedy odbędzie się dyskusja publiczna i do kiedy możecie składać wnioski ws. projektu.

Remont urzędu - obowiązujące numery telefonów

W tym miesiącu w wodzisławskim magistracie rozpoczął się remont. W związku z zaplanowanymi pracami informowaliśmy Was o tymczasowych zmianach numerów telefonów wybranych komórek urzędu. Od dziś znów obowiązującymi numerami są te sprzed zmian.

Reorganizacja w UM

Z początkiem sierpnia w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego nastąpiła reorganizacja. Zmieniony regulamin organizacyjny założył między innymi utworzenie nowej komórki – Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego.

Miasto nabyło działkę od Skarbu Państwa

W tym miesiącu miasto Wodzisław Śląski nabyło nieruchomość gruntową, stanowiącą własność Skarbu Państwa. Położona przy ulicy Marklowickiej nieruchomość została nabyta za cenę niższą niż jej wartość rynkowa.