Urząd

Nowy nabór do Wydziału Informatyki

Do 23 maja zainteresowani pracą w Wydziale Informatyki - Miejskim Centrum Przetwarzania Danych Urzędu Miasta powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje dwóch osób na stanowiska młodszych referentów.

II Rodzinny Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego - święto całej naszej lokalnej społeczności. Z tej okazji prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w Rodzinnym Pikniku. Główną atrakcją imprezy na "Trzech Wzgórzach" będzie pokaz gwiazdy programu MasterChef Charlesa Daigneaulta.

Rekrutacja w Wydziale Informatyki

Wydział Informatyki - Miejskie Centrum Przetwarzania Danych Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego poszukuje pracownika na stanowisko inspektora. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 2 maja.

Praca w Wydziale Finansów UM

Do 26 kwietnia zainteresowani pracą w Urzędzie Miasta powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem trwają poszukiwania kandydata na stanowisko referenta w Wydziale Finansów.

Miasto przekaże szpitalowi środki na zakup sprzętu

Wodzisławska Rada Miejska podjęła decyzję w sprawie udzielenia dotacji dla Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Miasto przekazało szpitalowi 50 tys. zł na zakup nowego sprzętu.

Znamy zwycięzców konkursu na najpiękniejszą pisankę

Podobnie, jak w zeszłym, i w tym roku prezydent Mieczysław Kieca ogłosił konkurs na najpiękniejszą pisankę. 3 kwietnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej dyplomy i nagrody do autorów prac powędrowały z rąk prezydenta i i jego zastępcy Izabeli Kalinowskiej

Najpiękniejsza pisanka: 3 kwietnia rozdanie nagród

Podobnie jak w roku ubiegłym, prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił wielkanocny konkurs na najpiękniejszą pisankę. Nagrody i dyplomy autorom najlepszych prac zostaną wręczone we wtorek, 3 kwietnia, o godz. 10:30, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.