Urząd

W środę sesja Rady Miejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad XXX sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się 26 kwietnia - początek o godz. 14:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Nowy nabór w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracownika na stanowisko aplikanta. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 25 kwietnia.

Porządek sesji Rady Miejskiej

Porządek obrad XXIX sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się w dniu 29 marca 2017 roku - początek godz. 16.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Dlaczego budynek UM zostanie podświetlony na niebiesko?

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Jego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, a charakterystycznym motywem - kolor niebieski. W obchody organizowane przez ZPWSR w Wodzisławiu Śląskim włączy się Urząd Miasta, którego budynek tego dnia zostanie podświetlony właśnie na niebiesko.

Kolejna sesja Rady Miejskiej w środę

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad XXIX sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Sesja odbędzie się 29 marca - początek o godz. 16:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

Nowy nabór w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje kandydata na stanowisko referenta. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 23 marca.