Urząd

Miasto przekaże szpitalowi środki na zakup sprzętu

Wodzisławska Rada Miejska podjęła decyzję w sprawie udzielenia dotacji dla Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Miasto przekazało szpitalowi 50 tys. zł na zakup nowego sprzętu.

Znamy zwycięzców konkursu na najpiękniejszą pisankę

Podobnie, jak w zeszłym, i w tym roku prezydent Mieczysław Kieca ogłosił konkurs na najpiękniejszą pisankę. 3 kwietnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej dyplomy i nagrody do autorów prac powędrowały z rąk prezydenta i i jego zastępcy Izabeli Kalinowskiej

Najpiękniejsza pisanka: 3 kwietnia rozdanie nagród

Podobnie jak w roku ubiegłym, prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił wielkanocny konkurs na najpiękniejszą pisankę. Nagrody i dyplomy autorom najlepszych prac zostaną wręczone we wtorek, 3 kwietnia, o godz. 10:30, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim Mieszkańcom Wodzisławia Śląskiego życzenia składają przewodniczący Rady Miejskiej Jan Grabowiecki oraz prezydent miasta Mieczysław Kieca.