Urząd

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 4 października zainteresowani pracą w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

USC nieczynny 28 września br.

W związku z przeniesieniem Urzędu Stanu Cywilnego do Urzędu Miasta, 28 września br. Urząd Stanu Cywilnego będzie nieczynny. Tego dnia będzie możliwa tylko rejestracja zgonów, która potrwa do godz. 10:00.

Walczymy o pozostawienie ośrodka adopcyjnego w mieście

7 września w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się spotkanie ws. połączenia wodzisławskiej filii Wojewódzkiego Ośrodka Adopcyjnego z placówką w Rybniku. Miasto, biorąc pod uwagę potrzeby przyszłych rodziców, robi wszystko, by pozostawić instytucję w Wodzisławiu Śląskim.

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 5 września zainteresowani pracą w Wydziale Architektury, Inwestycji i Dróg Miejskich powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

Oko-Med kolejnym partnerem Kart Seniora i Rodzina 3+

Posiadacze Wodzisławskiej Karty Seniory i Karty Rodzina 3+ mogą liczyć na kolejne zniżki. Do miejskich programów właśnie dołączyła firma Oko-Med, świadcząca usługi medyczne w zakresie okulistyki oraz optyki.