Urząd

Wywiad z prezydentem Mieczysławem Kiecą

Mieczysław Kieca odniósł zwycięstwo w pierwszej turze wyborów samorządowych i został prezydentem Wodzisławia Śląskiego na kadencję 2018-2023. Z prezydentem wybranym na urząd po raz czwarty porozmawialiśmy m.in. o kampanii, wyborach i planach na kolejne lata.

12 listopada Urząd Miasta nieczynny

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej 12 listopada Urząd Miasta będzie nieczynny.

Prezydencki konkurs "Wodzisław Śląski dla Niepodległej"

Trwa wyjątkowy rok dla wszystkich Polaków. Rok, w którym świętujemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie plastycznym "Wodzisław Śląski dla Niepodległej".

Nowa zakładka na stronie: invest in wodzisław

Na naszej stronie uruchomiona została nowa zakładka inwestycyjna, invest in wodzisław, na której umieściliśmy najważniejsze informacje o trwających w naszym mieście przetargach i inwestycjach oraz profitach, jakie mogą zyskać przedsiębiorcy, chcący inwestować w naszym mieście.

Mieczysław Kieca wygrał w I turze

Mieczysław Kieca odniósł zwycięstwo w pierwszej turze i został prezydentem Wodzisławia Śląskiego na kadencję 2018-2023. Mieszkańcy miasta wybrali go po raz czwarty.

Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców

Przeprowadzaliście się lub wyjeżdżaliście z Polski? Wyjechaliście ze swoich miejscowości na studia lub do pracy? Zmienialiście adresy zamieszkania albo zameldowania? Upewnijcie się, że jesteście wpisani do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkacie.

Nowy nabór na kierownika w UM

Do 8 października zainteresowani pracą w Wydziale Finansów powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko kierownika Referatu Budżetu.