Urząd

SEKAP: przerwa w komunikacji elektronicznej

Od 24 października, od godz. 16:00 do 28 października, do godz. 7:00 będzie niedostępna platforma SEKAP. W związku z tym mogą wystąpić problemy z dokumentami przesyłanymi z platformy ePUAP do Urzędu Miasta.

Uchwała o Wodzisławskim Budżecie Obywatelskim przyjęta

Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego podjęto uchwałę w sprawie przeprowadzenia na terenie naszego miasta konsultacji społecznych dotyczących Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Na realizację projektów mieszkańców przeznaczono 500 tys. zł.

Twój głos jest ważny, idź na wybory!

13 października odbędą się wybory parlamentarne. Udział w nich to nie tylko obywatelski obowiązek, ale też świętowanie demokracji. Podpowiadamy, jak oddać ważny głos.

Świętujesz jubileusz? Zgłoś się do USC

Urząd Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do kontaktu wszystkie wodzisławskie pary, które w tym roku obchodzić będą 55. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Nowy nabór na referenta w UM

Do 15 lipca zainteresowani pracą w Wydziale Spraw Obywatelskich powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko referenta.