Urząd

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 18 listopada br. zainteresowani pracą w Wydziale Architektury, Inwestycji i Dróg Miejskich powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

Zgłoś Twój projekt do WBO 2020

Pół miliona będzie do podziału w ramach Wodzisławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Do 8 listopada br. mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mogą zgłaszać swoje projekty. Kto może zgłaszać pomysły i w jaki sposób? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Reorganizacja w wodzisławskim urzędzie

Od kilku miesięcy Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego współpracuje z firmą doradczą „Inorg”. Celem owej współpracy jest analiza i pomoc w poszukiwaniu jak najbardziej optymalnych rozwiązań dotyczących organizacji wodzisławskiego magistratu.

SEKAP: przerwa w komunikacji elektronicznej

Od 24 października, od godz. 16:00 do 28 października, do godz. 7:00 będzie niedostępna platforma SEKAP. W związku z tym mogą wystąpić problemy z dokumentami przesyłanymi z platformy ePUAP do Urzędu Miasta.

Uchwała o Wodzisławskim Budżecie Obywatelskim przyjęta

Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego podjęto uchwałę w sprawie przeprowadzenia na terenie naszego miasta konsultacji społecznych dotyczących Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Na realizację projektów mieszkańców przeznaczono 500 tys. zł.

Twój głos jest ważny, idź na wybory!

13 października odbędą się wybory parlamentarne. Udział w nich to nie tylko obywatelski obowiązek, ale też świętowanie demokracji. Podpowiadamy, jak oddać ważny głos.