UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Urząd

Badanie satysfakcji klienta podsumowane

W ciągu minionych tygodni klienci wodzisławskiego Urzędu Miasta byli ponownie pytani o stopień ich zadowolenia z usług świadczonych przez pracowników magistratu. Właśnie poznaliśmy podsumowanie tego badania.

Spotkanie dotyczące muszli koncertowej

1 lipca o godzinie 17.00 w sali 23 w budynku Urzędu Miasta przy ul. Bogumińskiej 4 odbędzie się spotkanie z architektem, który opracuje koncepcję terenu, na którym zlokalizowana jest muszla koncertowa w Parku Miejskim.

Kolejny nabór ogłoszony!

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje dwóch pracowników na stanowiska aplikantów. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 5 lipca.

Nad czym pochylą się radni?

Przed nami ostatnia sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego przed wakacyjną przerwą. Zaplanowana jest na 22 czerwca. Posiedzenie rajców rozpocznie się o godzinie 13.00 w sali nr 25 budynku 4 przy ulicy Bogumińskiej.

Szukasz pracy w urzędzie?

Dokładnie do 15 czerwca zainteresowani pracą w wodzisławskim magistracie powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem UM poszukuje osoby na stanowisko podinspektora w Wydziale Funduszy Zewnętrznych.