Urząd

Spotkanie z mieszkańcami Jedłownika Osiedla

W poniedziałek odbyło się trzecie z corocznych spotkań prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami. Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w dzielnicy Jedłownik Osiedle.

Dziś spotkanie prezydenta z mieszkańcami Jedłownika Osiedla

Co roku prezydent miasta Mieczysław Kieca odbywa cykl spotkań z mieszkańcami. Tegoroczne zaplanowano na listopad. Wodzisławianie mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach w każdej dzielnicy. Dziś odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Jedłownika Osiedla. Zapraszamy wszystkich do udziału.

Miasto współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów

Jeszcze w zeszłym roku w zakresie odzyskiwania należności miasto rozpoczęło współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej SA. Współpraca realizowana jest w ramach programu „Samorząd na plus”.

Rozpoczynają się spotkania prezydenta z mieszkańcami

Co roku prezydent miasta Mieczysław Kieca odbywa cykl spotkań z mieszkańcami. Tegoroczne zaplanowano na listopad. Wodzisławianie będą mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach w każdej dzielnicy. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.

Dworzec kolejowy i centrum przesiadkowe: umowy podpisane

W piątek w wodzisławskiej Bibliotece odbyła się miejska konferencja prasowa z udziałem Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi. Spotkanie zostało poświęcone projektowi "Pociąg do dwóch kółek", czyli budowie centrum przesiadkowego oraz gruntownej rewitalizacji dworca kolejowego w Wodzisławiu Śląskim. Te duże, dofinansowane z funduszy zewnętrznych przedsięwzięcia wchodzą właśnie w fazę realizacji.