UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Urząd

Nabór na podinspektora w Wydziale Finansów

Do 9 sierpnia zainteresowani pracą w Wydziale Finansów powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

Rachmistrz spisowy ponownie do Waszej dyspozycji w UM

Kolejne dyżury rachmistrza spisowego w Urzędzie Miasta odbędą się 16, 19, 20 i 21 lipca 2021 r., w godzinach 8-13 16 lipca i 8-15 w pozostałe dni. Zapraszamy do budynku przy Bogumińskiej 4b (I piętro) w celu dokonania spisu. Przypominamy, że termin na spisanie się upływa z końcem września, a przekazanie danych w spisie jest obowiązkiem każdego.

12 i 16 lipca dyżur rachmistrza spisowego w UM

Nie spisałeś się jeszcze w NSP 2021? Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę! Nie zwlekaj do 30 września! Teraz możesz skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego, który będzie pełnił dyżur w Urzędzie Miasta 12 lipca (poniedziałek) oraz 16 lipca (piątek) na I piętrze w budynku 4B przy ul. Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim.

Trzy Wzgórza i Jedłownik Szyb. Nowe nazwy dzielnic

Od dziś, tj. 1 lipca 2021 roku, dzielnica "Jedłownik Osiedle" będzie nosić nazwę "Jedłownik Szyb", natomiast nazwa dzielnicy "Osiedla XXX-lecia-Piastów-Dąbrówki" zmienia się w "Trzy Wzgórza". Tak zdecydowała większość miejskich radnych.