Urząd

Nowy nabór na kierownika w UM

Do 8 października zainteresowani pracą w Wydziale Finansów powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko kierownika Referatu Budżetu.

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 4 października zainteresowani pracą w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

USC nieczynny 28 września br.

W związku z przeniesieniem Urzędu Stanu Cywilnego do Urzędu Miasta, 28 września br. Urząd Stanu Cywilnego będzie nieczynny. Tego dnia będzie możliwa tylko rejestracja zgonów, która potrwa do godz. 10:00.

Nowa zakładka na stronie: invest in wodzisław

Na naszej stronie uruchomiona została nowa zakładka inwestycyjna, invest in wodzisław, na której umieściliśmy najważniejsze informacje o trwających w naszym mieście przetargach i inwestycjach oraz profitach, jakie mogą zyskać przedsiębiorcy, chcący inwestować w naszym mieście.

Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców

Przeprowadzaliście się lub wyjeżdżaliście z Polski? Wyjechaliście ze swoich miejscowości na studia lub do pracy? Zmienialiście adresy zamieszkania albo zameldowania? Upewnijcie się, że jesteście wpisani do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkacie.

Walczymy o pozostawienie ośrodka adopcyjnego w mieście

7 września w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się spotkanie ws. połączenia wodzisławskiej filii Wojewódzkiego Ośrodka Adopcyjnego z placówką w Rybniku. Miasto, biorąc pod uwagę potrzeby przyszłych rodziców, robi wszystko, by pozostawić instytucję w Wodzisławiu Śląskim.

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 5 września zainteresowani pracą w Wydziale Architektury, Inwestycji i Dróg Miejskich powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.