Urząd

Sprawdź ważność swojego dowodu osobistego

Pamiętajcie, że jeśli Wasze dokumenty są nieważne lub wkrótce upływa termin ich ważności, należy złożyć wniosek o nowy dowód osobisty. Wniosek o jego wydanie można złożyć w dowolnym urzędzie gminy/miasta na terytorium Polski - niezależnie od miejsca zameldowania. Możliwe jest również złożenie wniosku przez Internet.

Sprawdź, na co idą Twoje pieniądze z podatków

Na miejskiej stronie internetowej znajduje się nowa zakładka: "Na co idą moje pieniądze?". Dzięki podstronie mieszkańcy mogą w prosty sposób przekonać się, w jakim stopniu przyczyniają się do rozwoju miasta, płacąc w nim podatki.

Nowa zakładka na naszej stronie: E-Sesja

Na zlecenie przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Grabowieckiego prowadzone były prace nad wdrożeniem nowej zakładki na stronie internetowej miasta. W efekcie powstała E-Sesja - podstrona, na której umieściliśmy informacje odnośnie do sesji Rady Miejskiej oraz posiedzeń poszczególnych Komisji.

Praca w UM: specjalista ds. księgowych poszukiwany

Do 4 stycznia zainteresowani pracą w wodzisławskim magistracie powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. księgowych w Wydziale Edukacji.

Praca w UM: podinspektor poszukiwany

Dokładnie do 28 grudnia zainteresowani pracą w wodzisławskim magistracie powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego.

Miasto współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów

Jeszcze w zeszłym roku w zakresie odzyskiwania należności miasto rozpoczęło współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej SA. Współpraca realizowana jest w ramach programu „Samorząd na plus”.