UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Urząd

Raport o stanie miasta za 2021 rok

Dziś, tj. 22 czerwca odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. W trakcie jej trwania będzie prezentowany Raport o stanie miasta Wodzisławia Śląskiego za rok 2021. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z tym ważnym dokumentem dla mieszkańców, który najpełniej obrazuje, jak miasto realizowało zadania własne w ubiegłym roku, jak wyglądało jego codzienne funkcjonowanie oraz jaka była i jest wizja jego rozwoju.

Dziś kolejna sesja Rady Miejskiej

Dziś, tj. 22 czerwca br. w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

22 czerwca kolejna sesja Rady Miejskiej

22 czerwca br. w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Nabór w Wydziale Gospodarki Komunalnej

Do 15 czerwca br. zainteresowani pracą w Wydziale Gospodarki Komunalnej powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko inspektora.

Nabór na podinspektorów w Wydziale Zamówień Publicznych

Do 14 czerwca br. zainteresowani pracą w w Wydziale Zamówień Publicznych w Referacie ds. obsługi urzędu powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osób na stanowiska podinspektorów.