Urząd

Mieczysław Kieca ponownie przewodniczącym Subregionu

19 marca w Czerwionce-Leszczynach prezydent Mieczysław Kieca ponownie został wybrany pierwszym przewodniczącym Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa. Drugim przewodniczącym wybrano prezydenta Rybnika Piotra Kuczerę.

Świętujesz jubileusz? Zgłoś się do USC

Urząd Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do kontaktu wszystkie wodzisławskie pary, które w tym roku obchodzić będą 50. i 55. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 26 marca zainteresowani pracą w Biurze Spraw Społecznych powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

Zostań partnerem programu "Rodzina 3+"

Prowadzicie działalność gospodarczą? Chcielibyście przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskie rodziny? "Rodzina 3+" to program, który daje rodzinom wielodzietnym wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do rodzin zamieszkałych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego.

Nowy nabór na referenta w USC

Do 12 marca zainteresowani pracą w Urzędzie Stanu Cywilnego powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko referenta.

Elektroniczne dowody osobiste

Od 4 marca Polacy mogą składać wnioski o wydanie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. Wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków złożonych od 4 marca 2019 r., będą już miały warstwę elektroniczną.

Przerwy w wydawaniu dowodów osobistych

Od 4 marca Polacy będą mogli składać wnioski o wydanie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. W związku z tym planowane są przerwy w wydawaniu dowodów osobistych.