UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Trzy Wzgórza

Sto lat!

Dzisiaj mija dokładnie rok, od chwili, kiedy Rodzinny Park Rozrywki otworzył swoje podwoje. Tym samym Wodzisław Śląski, ale również okoliczne miejscowości, zyskał nowy teren wypoczynkowo-rekreacyjny, zlokalizowany na powierzchni 23,8380 ha.

Festiwal Atrakcji na 1. urodziny „Trzech Wzgórz”

1. urodziny Rodzinnego Parku Rozrywki za nami. Podczas zorganizowanego w niedzielę Festiwalu Atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Turniej koszykówki, zawody BMX Racing, animacje dla dzieci, pokazy fitness, wieczorny koncert... Już teraz czekamy na 2. urodziny „Trzech Wzgórz” i kolejną odsłonę festiwalu!

Wodzisławski przystanek rajdu - ogłaszamy KONKURS!

Już w sobotę w Rodzinnym Parku Rozrywki odbędzie się Wodzisławski PIT-STOP - przystanek międzynarodowego rajdu motocyklowego, w ramach którego Karol Podwojski będzie próbował pobić zeszłoroczny rekord na trasie Londyn-Wodzisław Śląski-Londyn (37 godzin i 51 minut). Przygotowaliśmy dla Was związany z tym konkurs!

Międzynarodowy Rajd Motocyklowy "Race To Home"

W sobotę, 23 lipca, po godzinie 11:00 Rodzinny Park Rozrywki będzie przystankiem międzynarodowego rajdu motocyklowego „Race To Home”. Cel rajdu? 3500 km w jak najkrótszym czasie. Czy wodzisławianin Karol Podwojski pobije zeszłoroczny rekord 37 godzin i 51 minut na trasie Londyn-Wodzisław Śląski-Londyn?

Pielgrzymi ŚDM w Wodzisławiu

Kilkaset pielgrzymów z Włoch, Niemiec czy Portugalii przyjechało do Wodzisławia w ramach tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Wczoraj bawili się oni razem z tymi wodzisławianami, którzy przyszli powitać ich w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".