Trzy Wzgórza

Międzynarodowy Rajd Motocyklowy "Race To Home"

W sobotę, 23 lipca, po godzinie 11:00 Rodzinny Park Rozrywki będzie przystankiem międzynarodowego rajdu motocyklowego „Race To Home”. Cel rajdu? 3500 km w jak najkrótszym czasie. Czy wodzisławianin Karol Podwojski pobije zeszłoroczny rekord 37 godzin i 51 minut na trasie Londyn-Wodzisław Śląski-Londyn?

Pielgrzymi ŚDM w Wodzisławiu

Kilkaset pielgrzymów z Włoch, Niemiec czy Portugalii przyjechało do Wodzisławia w ramach tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Wczoraj bawili się oni razem z tymi wodzisławianami, którzy przyszli powitać ich w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

"Trzy Wzgórza" w obiektywie

Niedługo minie dokładnie rok od momentu, kiedy oficjalnie do użytku oddany został Rodzinny Park Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim. W związku z tym już w niedziele, 24 lipca, odbędzie się Festiwal Atrakcji na "Trzech Wzgórzach". Ale już od wczoraj można obserwować, jak jedna z czołowych miejskich inwestycji ewaluowała.

Wszyscy jesteście zwycięzcami!

Sportowe emocje, walka do samego końca, radość zwycięstwa... Dziękujemy wszystkim uczestnikom II Nocnego Biegu z Gwiazdami. Pamiętajcie: wszyscy jesteście zwycięzcami!

Plenerowe Kino Letnie na plus!

Pierwsza edycja Plenerowego Kina Letniego spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców, o czym świadczą chociażby komentarze na miejscu wydarzenia czy na fanpage'u naszego miasta.