Trzy Wzgórza

Sto lat!

Dzisiaj mija dokładnie rok, od chwili, kiedy Rodzinny Park Rozrywki otworzył swoje podwoje. Tym samym Wodzisław Śląski, ale również okoliczne miejscowości, zyskał nowy teren wypoczynkowo-rekreacyjny, zlokalizowany na powierzchni 23,8380 ha.

Festiwal Atrakcji na 1. urodziny „Trzech Wzgórz”

1. urodziny Rodzinnego Parku Rozrywki za nami. Podczas zorganizowanego w niedzielę Festiwalu Atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Turniej koszykówki, zawody BMX Racing, animacje dla dzieci, pokazy fitness, wieczorny koncert... Już teraz czekamy na 2. urodziny „Trzech Wzgórz” i kolejną odsłonę festiwalu!

Wodzisławski przystanek rajdu - ogłaszamy KONKURS!

Już w sobotę w Rodzinnym Parku Rozrywki odbędzie się Wodzisławski PIT-STOP - przystanek międzynarodowego rajdu motocyklowego, w ramach którego Karol Podwojski będzie próbował pobić zeszłoroczny rekord na trasie Londyn-Wodzisław Śląski-Londyn (37 godzin i 51 minut). Przygotowaliśmy dla Was związany z tym konkurs!

Międzynarodowy Rajd Motocyklowy "Race To Home"

W sobotę, 23 lipca, po godzinie 11:00 Rodzinny Park Rozrywki będzie przystankiem międzynarodowego rajdu motocyklowego „Race To Home”. Cel rajdu? 3500 km w jak najkrótszym czasie. Czy wodzisławianin Karol Podwojski pobije zeszłoroczny rekord 37 godzin i 51 minut na trasie Londyn-Wodzisław Śląski-Londyn?

Pielgrzymi ŚDM w Wodzisławiu

Kilkaset pielgrzymów z Włoch, Niemiec czy Portugalii przyjechało do Wodzisławia w ramach tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Wczoraj bawili się oni razem z tymi wodzisławianami, którzy przyszli powitać ich w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".