Trzy Wzgórza

Plenerowe Kino Letnie już w piątek

Zeszłoroczne odsłony Plenerowego Kina Letniego spotkały się z Waszym pozytywnym odbiorem, o czym świadczyły chociażby komentarze na miejscu wydarzenia czy fanpage'u naszego miasta. Mamy nadzieję, że podczas tegorocznej edycji pojawicie się w jeszcze większym składzie!

Festiwal Atrakcji z okazji Dnia Dziecka

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza młodych wodzisławian do udziału w Festiwalu Atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Start jubileuszowej wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego

W czwartek, 27 kwietnia w zabudowie kontenerowej Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej prac uczniów Liceum Plastycznego w Wodzisławiu Śląskim i ogłoszenie wyników kolejnego już konkursu jubileuszowego - #tworzyMYwodzisław. Wykonane przez młodych wodzisławskich artystów prace konkursowe, a dodatkowo także dyplomowe, w RPR można podziwiać do 12 maja.

W RPR odbędzie się pokaz ptaków i innych zwierząt

Razem ze Stowarzyszeniem Hodowców Drobnego Inwentarza zapraszamy do udziału w pokazie ptaków i innych zwierząt, zorganizowanym w ramach edukacji przyrodniczej mieszkańców: dzieci, młodzieży i dorosłych. Pokaz odbędzie się 3 maja w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Street art na "Trzech Wzgórzach"

W Rodzinnym Parku Rozrywki powstała niecodzienna praca dyplomowa. Na murze skateparku Marek Gerle, uczeń wodzisławskiego Liceum Plastycznego, namalował sprayami żołnierzy.

Gastronomia w RPR - weź udział w przetargu

Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił przetarg na dzierżawę nieruchomości położonej w Rodzinnym Parku Rozrywki. Na terenie "Trzech Wzgórz" miałyby stanąć obiekty gastronomiczne mające charakter punktu sezonowego. Przetarg odbędzie się 3 marca, o godz. 10:00, w siedzibie MOSiR "CENTRUM" przy ul. Bogumińskiej.