UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Trzy Wzgórza

Awaria oświetlenia na Trzech Wzgórzach

Informujemy, że w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" wystąpiła awaria oświetlenia przy głównym ciągu pieszym. Latarnie nie świecą na całej długości od wejścia z ul. Mieszka do skrzyżowania z głównym ciągiem, w kierunku Starostwa Powiatowego.

Bawiliśmy się na Rodzinnym Festynie Integracyjnym

W sobotę w naszym mieście odbyła się kolejna impreza dla wodzisławskich rodzin - Rodzinny Festyn Integracyjny. W Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" bawiliśmy się wspólnie z Fundacją "Wspólnota Dobrej Woli", na rzecz podopiecznych której zbierane były datki.

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing na "Trzech Wzgórzach"

Od otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” tor BMX Racing cieszył się dużym zainteresowaniem i uznaniem zawodników z Polski, i nie tylko. Dzięki naszej infrastrukturze możemy nieprzerwanie od 2015 roku organizować Puchar Polski BMX Racing, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy z całej Polski. Tegoroczna, trzecia edycja będzie wyjątkowa. Postanowiliśmy zintegrować zawodników dyscypliny BMX Racing z Polski i Czech oraz nawiązać współpracę trenerską z naszymi sąsiadami.

Plenerowe Kino Letnie już w piątek

Zeszłoroczne odsłony Plenerowego Kina Letniego spotkały się z Waszym pozytywnym odbiorem, o czym świadczyły chociażby komentarze na miejscu wydarzenia czy fanpage'u naszego miasta. Mamy nadzieję, że podczas tegorocznej edycji pojawicie się w jeszcze większym składzie!

Festiwal Atrakcji z okazji Dnia Dziecka

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza młodych wodzisławian do udziału w Festiwalu Atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".