UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Trzy Wzgórza

Chata solna - seanse 25% taniej

Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy, czyli okres wzmożonych przeziębień i zmęczenia. Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza" ma więc dla Was i w tym roku pewną propozycję. Już od 22 października można korzystać z seansów w chacie solnej 25% taniej.

Wybierz się na seans w chacie solnej

Letnie upały mogą doskwierać. Może to idealny czas, by skorzystać z jednej z atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Chata solna otwarta jest codziennie od 11:00 do 18:00 (ostatnie wejście). Bilet wstępu wykupić można w wypożyczalni sprzętu sportowego.

"Trzy Wzgórza" pełne atrakcji dla całej rodziny

Nie bez powodu wodzisławski Rodzinny Park Rozrywki został wielokrotnie nagradzany w konkursach na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce. „Trzy Wzgórza” to niezwykłe i urokliwe miejsce, w którym można kreatywnie i aktywnie spędzić czas ze swoimi najbliższymi. Lato to idealny czas, aby odwiedzić wodzisławski park i skorzystać z jego udogodnień.

IV Nocny Bieg z Gwiazdami za nami

W sobotę, 7 lipca w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyła się czwarta edycja Nocnego Biegu z Gwiazdami. Wydarzenie odnotowało rekordową liczbę uczestników.