UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Trzy Wzgórza

Wodzisławski Dzień Matki w RPR

Prezydent Mieczysław Kieca zaprasza mamy z całymi rodzinami na Wodzisławski Dzień Matki. Impreza odbędzie się w niedzielę, 26 maja, w godzinach 13:00-17:00 na terenie amfiteatru Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza.

2. Wodzisławska Bitwa na Poduszki - nowy termin

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, które mają wystąpić w niedzielę, tj. 14 kwietnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" postanowił zmienić termin 2. Wodzisławskiej Bitwy na Poduszki. Wydarzenie odbędzie się 4 maja, o godz. 16:00 na terenie amfiteatru w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Na ten dzień przeniesiono też towarzyszącą bitwie Eksplozję Kolorów.

Ławka dla matek karmiących w RPR

Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim zamontowały dziś w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", w pobliżu placu dla małych dzieci, zapowiadaną, specjalną ławkę dla mam karmiących oraz rodziców z maluchami.

2. Wodzisławska Bitwa na Poduszki

Chcecie spędzić niedzielne popołudnie inaczej niż zwykle? Zabierzcie poduszki i przyjdźcie do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. 2. Wodzisławska Bitwa na Poduszki odbędzie się 14 kwietnia o godz. 15:00 na terenie amfiteatru.

Wystawa prac Salvadora Dalego w RPR

Cynkografie, drzeworyty, litografie, akwaforty – łącznie siedemdziesiąt prac Salvadora Dalego zobaczyć można w budynku wypożyczalni Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Ławka dla matek karmiących w RPR

W kilku lokalizacjach w Wodzisławiu Śląskim pilotażowo zamontowane zostaną specjalne ławki dla matek, które karmią dzieci piersią. To pomysł będący efektem rozmów prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkankami. Pierwsza ławka już dotarła do RPR "Trzy Wzgórza".

Przygotowania do zimy w RPR

Z racji zbliżającego się sezonu zimowego pracownicy Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” przeprowadzili prace zabezpieczająco-pielęgnacyjne naturalny zbiornik wodny znajdujący się w Parku.