Trzy Wzgórza

Plenerowe Kino Letnie już w lipcu

Plenerowe Kino Letnie zawita do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”! 1 lipca i 14 sierpnia czekają nas filmowe wieczory. Podczas każdego z pokazów wyświetlimy dwa filmy.

Kto chętny na deskorolkę?

Wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Centrum” zapraszamy do zapisania się na zajęcia z jazdy na deskorolce. Lekcje będą odbywać się od początku lipca do końca września, 2 razy w tygodniu po 2 godziny, uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

RIO i co?

Pisaliśmy już o tym, że począwszy od 1 lipca na Trzech Wzgórzach odbywać się będzie Plenerowe Letnie Kino. Wiadomo, że 1 lipca, o godzinie 21:30 odbędzie się pokaz pierwszego filmu – dla dzieci i nie tylko. Będzie to mianowicie RIO – animowana bajka dla całej rodziny.

Płonął Rodzinny Park Rozrywki

Wczoraj w RPR „Trzy Wzgórza” pojawił się ogień. Szybko poradzili sobie z nim jednak strażacy, którzy rano brali udział w I Powiatowych Manewrach Strażackich Pierwszej Pomocy dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Ruszyły zapisy do II Nocnego Biegu z Gwiazdami

Do zawodów zostało jeszcze nieco czasu, jednak miłośnicy biegania już teraz powinni myśleć o rozpoczęciu treningu, aby złapać formę przed drugą edycją Nocnego Biegu z Gwiazdami. Zawody rozpoczną się 9 lipca o godzinie 22:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Motoryzacyjny Dzień Dziecka w parku Trzy Wzgórza

Tegoroczny Dzień Dziecka w Wodzisławiu Śląskim świętujemy wraz z najmłodszymi od pierwszego czerwca. Odbyły się już zawody sportowe, otwarcie nowego placu zabaw na Balatonie czy zajęcia z nurkowania na Mancie. I to nie koniec atrakcji, bowiem już w sobotę, 4 czerwca, od godziny 9:00 na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” odbędzie się Motoryzacyjny Dzień Dziecka.