UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Trzy Wzgórza

Festiwal Kolorów na Trzech Wzgórzach

Już w najbliższą niedzielę Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza" wypełnią kolory, radość i muzyka. Zgłodniali będą mogli skorzystać ze strefy food trucków. Wszystko to w ramach wydarzenia pn. "Holi Święto Kolorów", które rozpocznie się o godzinie 14:00.

Spędź sobotni wieczór z AS Top Team

Akademia Sportowa Top Team organizuje sportowy happening pod hasłem „Akademia dla wszystkich”. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca 2021 roku o godzinie 20:00 na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Rodzinny Park Rozrywki ma już 5 lat

Minęło 5 lat, od chwili, kiedy Rodzinny Park Rozrywki otworzył swoje podwoje. Tym samym Wodzisław Śląski, ale również okoliczne miejscowości, zyskał nowy teren wypoczynkowo-rekreacyjny, zlokalizowany na powierzchni 23,8380 ha.

Dni Otwarte w Krainie Górnej Odry

Rozpoczęła się rejestracja on-line do udziału w dniach otwartych w Krainie Górnej Odry. Wśród atrakcji znalazł się m.in. Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim.

Weź udział w akcji "Jedno dziecko, jedno drzewo"

Przypominamy, że w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" na pamiątkę urodzin rodzice posadzą dzieciom 50 drzew w ramach akcji Lasów Państwowych „Jedno dziecko, jedno drzewo”. Akcja jest fajnym pomysłem na przywitanie dziecka na świecie.