Trzy Wzgórza

Trwa sezon na "Trzech Wzgórzach"

Wraz z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny rozpoczął się sezon w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Ponownie można skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu, która wzbogaciła się m.in o hulajnogi trójkołowe i czteroosobowe gokarty.

Wodzisławski Dzień Matki za nami

26 maja świętowaliśmy Wodzisławski Dzień Matki w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji, w których z dużym zainteresowaniem brali udział wodzisławianie.

Wodzisławski Dzień Matki w RPR

Prezydent Mieczysław Kieca zaprasza mamy z całymi rodzinami na Wodzisławski Dzień Matki. Impreza odbędzie się w niedzielę, 26 maja, w godzinach 13:00-17:00 na terenie amfiteatru Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza.

2. Wodzisławska Bitwa na Poduszki - nowy termin

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, które mają wystąpić w niedzielę, tj. 14 kwietnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" postanowił zmienić termin 2. Wodzisławskiej Bitwy na Poduszki. Wydarzenie odbędzie się 4 maja, o godz. 16:00 na terenie amfiteatru w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Na ten dzień przeniesiono też towarzyszącą bitwie Eksplozję Kolorów.

Ławka dla matek karmiących w RPR

Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim zamontowały dziś w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", w pobliżu placu dla małych dzieci, zapowiadaną, specjalną ławkę dla mam karmiących oraz rodziców z maluchami.

2. Wodzisławska Bitwa na Poduszki

Chcecie spędzić niedzielne popołudnie inaczej niż zwykle? Zabierzcie poduszki i przyjdźcie do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. 2. Wodzisławska Bitwa na Poduszki odbędzie się 14 kwietnia o godz. 15:00 na terenie amfiteatru.