Trzy Wzgórza

Za nami weekend pełen atrakcji

Miniony weekend wodzisławianie zapamiętają na długo. W sobotę i niedzielę, 27 i 28 maja br. oficjalnie rozpoczęliśmy sezon letnich imprez, a otworzyły je kolejno zawody "Biathlon dla Każdego", Piknik Rodzinny z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego oraz Holi Święto Kolorów. Wszystkie wydarzenia odbyły się w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Piknik Rodzinny na "Trzech Wzgórzach". Sprawdź program

Niedziela, 27 maja 1990 roku zapisała się na kartach polskiej historii. Tego dnia Polacy stanęli przed urnami wyborczymi, aby po raz pierwszy wziąć udział w wolnych i demokratycznych wyborach samorządowych. Każdego roku dla upamiętnienia tej ważnej dla wszystkich społeczności lokalnych daty, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Zapraszamy w sobotnie południe do wspólnego świętowania podczas Pikniku Rodzinnego w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w godz. od 13:30 do 18:00. Czeka nas duża dawka dobrego humoru oraz sporo atrakcji, w tym pierwsze Wodzisławskie Zawody Hobby Horse.

Wybierz się na seans w chacie solnej

Zapraszamy do jednej z atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Chata solna otwarta jest codziennie od 11:00 do 19:00 (ostatnie wejście o godz. 18:00). Bilet wstępu wykupić można w wypożyczalni sprzętu sportowego.

Wybierz się na seans w chacie solnej

Zapraszamy do jednej z atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Chata solna otwarta jest codziennie od 11:00 do 19:00 (ostatnie wejście o godz. 18:00). Bilet wstępu wykupić można w wypożyczalni sprzętu sportowego

Jarmark Bożonarodzeniowy w miasteczku Mikołaja

W niedzielę, 11 grudnia br. w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w miasteczku Mikołaja. Wydarzenie zorganizowane jest dla małego wodzisławianina Mikołaja Kubali, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni i aby żyć, potrzebuje ponad 9 mln zł na terapię genową.

Wypożyczalnia sprzętu poleca się na weekend

Wypożyczalni sprzętu w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" oferuje wiele ciekawych akcesoriów m.in. gokarty na pedały, longboard, hulajnogi czy deskorolki. Ponadto w parku pojawiła się nowa atrakcja dla najmłodszych. Luksusowe autka elektryczne w wersji mikro pojawiły się na „Trzech Wzgórzach”. Zachęcamy do korzystania i przejażdżki po tym pięknym terenie.

Nowa atrakcja w Rodzinnym Parku Rozrywki

W Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" pojawiła się nowa atrakcja dla najmłodszych. Luksusowe autka elektryczne w wersji mikro pojawiły się na „Trzech Wzgórzach”. Zachęcamy do korzystania i przejażdżki po tym pięknym terenie.

Wybierz się na seans w chacie solnej

Zapraszamy do jednej z atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Chata solna otwarta jest codziennie od 11:00 do 18:00 (ostatnie wejście). Bilet wstępu wykupić można w wypożyczalni sprzętu sportowego.