Trzy Wzgórza

Weź udział w Festiwalu Biegowy na Trzech Wzgórzach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim zaprasza wszystkich fanów biegania na Festiwal Biegowy, który skierowany jest do dzieci oraz Złotą Milę dla dorosłych. Oba wydarzenia odbędą się w niedzielę, 5 listopada br. na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Jutro bezpłatne warsztaty rowerowe na Trzech Wzgórzach

W ramach tegorocznej Akcji Lato z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" prowadzone są warsztaty rowerowe. Zajęcia kierowane są zarówno do amatorów, jak i tych potrafiących już jeździć na rowerze. Kolejne spotkanie odbędzie się 17 sierpnia w godzinach 17:00-19:00.

12 sierpnia Plenerowe Kino Letnie

12 sierpnia br. o godzinie 20:30 w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbędzie się tegoroczna odsłona Plenerowego Kina Letniego. Jakie seans będzie można zobaczyć?

Warsztaty rowerowe na Trzech Wzgórzach

W ramach tegorocznej Akcji Lato z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" prowadzone są warsztaty rowerowe. Zajęcia kierowane są zarówno do amatorów, jak i tych potrafiących już jeździć na rowerze.