Trzy Wzgórza

Spędź Dzień Dziecka w Rodzinnym Parku Rozrywki

1 czerwca, czyli Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z okazji tego szczególnego dnia dla wszystkich dzieciaków odbędzie się na terenie miasta kilka fantastycznych wydarzeń, a jednym z nich będzie Festiwal Baniek oraz Holi Święto Kolorów w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Trwa "Wyspa Zabaw" na Trzech Wzgórzach

"Wyspa Zabaw" to wydarzenie, którego nie można przegapić podczas trwającej majówki. W programie festiwale dmuchańców i foodtrucków, piana party, gry, zabawy i konkursy. To wszystko dzieje się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w dniach od 1 do 3 maja. Start o godzinie 12:00.

Otwieramy strefę Street Workout w Rodzinnym Parku Rozrywki

We wtorek, 30 kwietnia o godzinie 15:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" otwarta zostanie strefa Street Workout. To nowa przestrzeń, w której będzie można uprawiać kalistenikę, czyli trening siłowy oparty na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała.

Tor do slopestyle'u w nowym wydaniu

Miłośnicy dwóch kółek znów mogą korzystać z toru do pumptrack'u, slopstyle'u i dirty w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Rowerowy plac zabaw został odnowiony i ponownie oddany do użytku.

Jutro otwarcie toru Slopstyle/Dirt/Pumptruck w RPR

Już jutro, 26 kwietnia br. o godz. 17:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" ponownie otwarte zostaną tory rowerowe do pumptrack, slopstyle i dirty. To kolejna atrakcja, po otwartym w ubiegłym tygodniu wybiegu dla psów, która ma jeszcze bardziej urozmaicić to wyjątkowe miejsce rekreacji w Wodzisławiu Śląskim.

Kolejne udogodnienia na Trzech Wzgórzach. Będą następne

Street Workout Park i tory rowerowe do pumptrack, slopstyle i dirty, już niebawem zostaną oddane do użytku i będą nową atrakcją w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Miasto podejmuje szereg działań, aby jeszcze bardziej urozmaicić to miejsce. Trzeba dodać, że trwają również prace na wybiegu dla psów, który już zmienił swoją lokalizację, na dogodniejszą dla pupili.

Weź udział w Festiwalu Biegowy na Trzech Wzgórzach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim zaprasza wszystkich fanów biegania na Festiwal Biegowy, który skierowany jest do dzieci oraz Złotą Milę dla dorosłych. Oba wydarzenia odbędą się w niedzielę, 5 listopada br. na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".