UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Transport

Świąteczny rozkład jazdy - sprawdź

Wszystkim tym, którzy w najbliższym czasie korzystać będą z komunikacji miejskiej, przypominamy, że wprowadzone zostały czasowe zmiany związane ze Świętami Wielkanocnymi. Zmiany obowiązywać będą jedynie w podane poniżej dni.

Czasowa organizacja ruchu na ul. Jana Pawła II

Firma budowlana realizująca w naszym mieście budowę Centrum Przesiadkowego poinformowała, że na 19 marca zaplanowano wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z DK78 (rondo Karviny).

Korekta rozkładu jazdy PKP Intercity

Z powodu licznych modernizacji linii kolejowych 10 marca br. w życie wejdzie pierwsza korekta rocznego rozkładu jazdy pociągów PKP Intercity. Część pociągów dalekobieżnych pojedzie trasami objazdowymi, w wybranych przypadkach uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa. Jakie zmiany czekają na osoby chcące dotrzeć do Wodzisławia Śląskiego?

Komunikacja miejska - zmiany

24 lutego nastąpiły pierwsze zmiany w nowym systemie komunikacji publicznej na terenie miasta. Są one odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Komunikacja miejska - przed nami zmiany

Już 24 lutego możemy spodziewać się pierwszych zmian w systemie komunikacji publicznej na terenie miasta. Są one odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.