UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Transport

Roboty na Kokoszyckiej: zmiany w Komunikacji Miejskiej

Na poniedziałek, 11 czerwca, na godz. 12:00 zaplanowano zmianę organizacji ruchu na drodze powiatowej - ul. Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim. Powiat wodzisławski poinformował jednak, że wskutek stwierdzonych usterek zmiana nie została wprowadzona. Być może uda się to w połowie tygodnia. Będzie wiązało się to ze zmianami w kursowaniu autobusów Komunikacji Miejskiej.

Komunikacja Miejska: z Dni Miasta wrócicie za darmo

Dni Wodzisławia Śląskiego to jedna z większych imprez plenerowych w regionie, która od lat przyciąga tysiące ludzi do naszego miasta. W tym roku miasto także zadbało o to, by bawiące się osoby mogły bezpłatnie wrócić do domów zmodyfikowanymi liniami Komunikacji Miejskiej.

Zmiany na linii C Komunikacji Miejskiej

Jak poinformowała firma Eurovia Polska SA, realizująca przebudowę ul. Plebiscytowej w Rydułtowach, 14 maja wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na odcinku od Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w tym mieście do skrzyżowania z ul. ks. Błachnickiego. Wiąże się to ze zmianami w ruchu na linii C Komunikacji Miejskiej Wodzisławia Śląskiego.