Transport

Zmiany na linii C Komunikacji Miejskiej

Jak poinformowała firma Eurovia Polska SA, realizująca przebudowę ul. Plebiscytowej w Rydułtowach, 14 maja wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na odcinku od Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w tym mieście do skrzyżowania z ul. ks. Błachnickiego. Wiąże się to ze zmianami w ruchu na linii C Komunikacji Miejskiej Wodzisławia Śląskiego.

Świąteczny rozkład jazdy - sprawdź

Wszystkim tym, którzy w najbliższym czasie korzystać będą z komunikacji miejskiej, przypominamy, że wprowadzone zostały czasowe zmiany związane ze Świętami Wielkanocnymi. Zmiany obowiązywać będą jedynie w podane poniżej dni.

Zimowe utrzymanie dróg - do kogo dzwonić?

Przed nami sezon zimowy. Możemy spodziewać się dni z ujemną temperaturą oraz opadami, które mogą utrudniać bezpieczne przemieszczanie się samochodami. Przypominamy listę telefonów, pod którymi można zgłaszać problemy związane z zimowym utrzymaniem dróg oraz wykaz dróg miejskich przeznaczonych do zimowego utrzymania przez SKM.

Dziękujemy za udział w konsultacjach społecznych

Od 5 do 28 lutego trwały konsultacje społeczne w sprawie publicznej komunikacji zbiorowej na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego, świadczonej autobusami linii A, B, C, D. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły w nich udział.