Transport

Komunikacja miejska - zmiany

24 lutego nastąpiły pierwsze zmiany w nowym systemie komunikacji publicznej na terenie miasta. Są one odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Komunikacja miejska - przed nami zmiany

Już 24 lutego możemy spodziewać się pierwszych zmian w systemie komunikacji publicznej na terenie miasta. Są one odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Kolej na ferie!

Przez ponad dwa tygodnie dzieci i młodzież mogą podróżować Kolejami Śląskimi bezpłatnie.

Zimowe utrzymanie dróg - do kogo dzwonić?

Trwa sezon zimowy. Możemy spodziewać się dni z ujemną temperaturą oraz opadami, które mogą utrudniać bezpieczne przemieszczanie się samochodami. Przypominamy listę telefonów, pod którymi można zgłaszać kwestie związane z zimowym utrzymaniem dróg oraz wykaz dróg miejskich przeznaczonych do zimowego utrzymania przez Służby Komunalne Miasta.

Nowa Komunikacja Miejska

Na 27 stycznia zaplanowano wprowadzenie zmian w Komunikacji Miejskiej. Dzięki partnerstwu miasto-powiat wodzisławski mieszkańcy będą mogli korzystać na terenie miasta z uzupełniających się linii Komunikacji Miejskiej i Powiatowej.

Nowa Komunikacja Miejska - pytania i odpowiedzi

27 stycznia rusza nowa Komunikacja Społeczna. Zadajecie mnóstwo pytań odnośnie do zmian związanych z transportem publicznym w Wodzisławiu Śląskim. Referat Dróg Wewnętrznych i Transportu Urzędu Miasta sukcesywnie na nie odpowiada. Lista pytań i odpowiedzi jest na bieżąco uzupełniana.

Komunikacja Miejska w nowej odsłonie

Przetarg na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w Wodzisławiu Śląskim został rozstrzygnięty. Dzięki temu od 27 stycznia wejdą w życie pierwsze zmiany w Komunikacji Miejskiej.