UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Transport

Zmiany organizacji ruchu w dniach 1-2 lipca

W związku z organizacją uroczystych obchodów 100-lecia przyłączenia Górnego Śląska do Polski, które odbędą się 2 lipca na wodzisławskim Rynku, zmieniona zostanie organizacja ruchu. Nastąpi to od piątku, 1 lipca od godz. 17:00 do soboty, 2 lipca do godz. 24:00. Zamknięty będzie zarówno Rynek jak i ul. Ks. Płk. Wilhelma Kubsza (od wjazdu przy placu Gladbeck).

Zmiany w komunikacji miejskiej 16 i 17 czerwca

Wszystkim tym, którzy w najbliższym czasie korzystać będą z komunikacji miejskiej, przypominamy, że wprowadzone zostały czasowe zmiany rozkładu jazdy 16 i 17 czerwca br. Zmiany obowiązywać będą jedynie w podane poniżej dni.

Z Dni Miasta wrócicie komunikacją miejską za darmo

Dni Wodzisławia Śląskiego to jedna z większych imprez plenerowych w regionie, która od lat przyciąga tysiące ludzi do naszego miasta. W tym roku miasto także zadbało o to, by bawiące się osoby mogły bezpłatnie wrócić do domów zmodyfikowanymi liniami komunikacji miejskiej.

Sprawdź, kiedy przyjedzie autobus

Pasażerowie Komunikacji Miejskiej w Wodzisławiu Śląskim mogą sprawdzić w swoim smartfonie lub na komputerze realny czas przyjazdu autobusów na wybrany przystanek. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę internetową wodzislaw.kiedyprzyjedzie.pl lub pobrać aplikację KiedyPrzyjedzie.