Aktualności

To już jutro!

Grubson, Mesajah, Tabu, Vavamuffin, Zion Train oraz inni wystąpią podczas Reggae Festiwalu - Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi 2016, już 29 i 30 lipca! Na 13. edycję Reggae Festiwalu zaprasza Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Spróbuj swoich sił w ARA

Tradycyjnie już wrzesień będzie miesiącem naborów do Amatorskiego Ruchu Artystycznego działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Sprawdźcie, gdzie możecie rozwijać swoje umiejętności i talenty.

Kolejna sobota z MOSiR

Przypominamy, że do dzisiaj można zapisywać się na kolejną sobotnią wycieczkę, która odbędzie się 30 lipca. Wędrować będziemy szlakami Beskidu Małego: Przełęcz Kocierska - Żar - Międzybrodzie Żywieckie.

Współpraca się opłaca

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego "Dziupla" podczas wakacyjnych zajęć współpracowała z wieloma instytucjami. Między innymi z wodzisławską książnicą.

Świetny występ zawodniczek ZORZY w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

W dniach 20-21 lipca odbył się w Obornikach Śląskich Turniej Finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich 2016. W zmaganiach kadetek (były to jednocześnie Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej) wzięło udział 16 najlepszych par plażowych z całego kraju – a wśród nich para wodzisławskiej ZORZY – Katarzyna Szymańska i Martyna Jachimowicz.