Aktualności

Szykuje się rozbudowa na ulicy 26 Marca

"Rozbudowa drogi wraz z przebudową istniejącego odcinka ul. 26 Marca 27-33 w Wodzisławiu Śląskim w celu doprowadzenia do parametrów drogi pożarowej" - przetarg na realizację takiego zadania został ogłoszony.

Przyłącz się do Wodzisławskiej Karty Seniora

Od ponad roku w Wodzisławiu Śląskim wydawane są Wodzisławskie Karty Seniora. Jest to specjalny program, skierowany do mieszkańców naszego miasta, którzy ukończyli już 60 rok życia, z którego na chwilę obecną korzysta już 905 seniorów.

Strażnicy miejscy pomagają mieszkańcom

Strażnicy miejscy włączyli się w akcję usuwania szkód po wczorajszej nawałnicy. Nie tylko dokonują oceny stanu dróg, by w razie konieczności poinformować o potrzebie zabezpieczenia ich zarządców, ale również bezpośrednio pomagają mieszkańcom.

Z kim skontaktować się w sprawie zniszczeń?

Zadajecie nam wiele pytań dotyczących parkingu przy Karuzela Wodzisław Śląski. Informujemy, że obiekt należy do osób prywatnych. Poniżej znajdziecie numery telefonów do komórek organizacyjnych Urzędu Miasta, z którymi możecie kontaktować się w sprawie zniszczeń dotyczących dróg i terenów miejskich.

Technologie dla ochrony środowiska gwarantem zatrudnienia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że do końca września przyjmowane są zgłoszenia do projektu "Technologie dla ochrony środowiska gwarantem zatrudnienia" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.