Aktualności

Co zapamiętamy z 2016 roku? - sprawdź podsumowanie

Powrót Wodzisławia Śląskiego na kolejową mapę Polski, nagrody dla Rodzinnego Parku Rozrywki, a może imprezy organizowane przez "pozarządówki"? Co chcielibyśmy zapamiętać z 2016 roku? Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, którą podczas wczorajszej konferencji prasowej przedstawił prezydent miasta Mieczysław Kieca. Prezentacja jest subiektywnym przeglądem ostatnich 12 miesięcy.

Uwaga! Intensywne opady śniegu

Nadchodzi prawdziwa zima. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu we wtorek i środę. Najbardziej popada w drugiej połowie nocy z 3 na 4 stycznia oraz nad ranem.

Sauny na "Mancie" już otwarte

Strefa saun na terenie wodzisławskiej krytej pływalni została oficjalnie otwarta. Ostateczne efekty inwestycji na "Mancie" wodzisławianie mogą sprawdzać od dzisiejszego południa.

MOSiR ma nowe logo!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Nowy Rok wszedł nie tylko z ogromną dawką pozytywnej energii, ale również z nowym logo! Za projektem znaku stoi Wydział Informatyki Urzędu Miasta, który koncepcję konsultował z dyrekcją miejskiej jednostki.

Przeciwdziałanie uzależnieniom - ogłaszamy konkurs ofert

Zapraszamy do udziału w otwartym konkursie ofert na wspieranie zadań publicznych miasta w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Wsparcie miałoby polegać m.in. na organizacji różnorodnych form mających na celu wspomaganie relacji rodzinnych czy prowadzeniu telefonu zaufania dla osób z problemem uzależnienia.

Nowy Wodzisławski Program Informacyjny

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego, jeszcze świątecznego numeru Wodzisławskiego Programu Informacyjnego. Grudniowe wydanie zostało w całości poświęcone Wodzisławskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu, m.in. Mikołajkom, Festiwalowi Smakołyków, koncertowi Krzysztofa Krawczyka i wspólnej wigilii władz miasta i mieszkańców.