Aktualności

Płonął Rodzinny Park Rozrywki

Wczoraj w RPR „Trzy Wzgórza” pojawił się ogień. Szybko poradzili sobie z nim jednak strażacy, którzy rano brali udział w I Powiatowych Manewrach Strażackich Pierwszej Pomocy dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Porozmawiają o profilaktyce

Już w przyszłym tygodniu w Wodzisławiu Śląskim będzie można porozmawiać o profilaktyce. Organizowana jest bowiem konferencja na temat roli samorządowych programów profilaktycznych dla dzieci i dorosłych w realizacji priorytetów zdrowia publicznego.

Burze, a może i grad

Niech Was nie zmyli słońce za oknem. Synoptycy prognozują, że dzisiaj do godziny 20.00 mogą występować burze. A nawet może pojawić się grad.

Młody z bogatym dorobkiem artystycznym

Dawid Kwiatkowski zadebiutował w 2013 roku krążkiem 9893. W tym samym roku został nagrodzony dwiema statuetkami w kategoriach "Modny Debiut ESKA.pl" oraz "Odkrycie Roku" podczas gali Glam Awards 2013. Skutecznie zyskiwał sobie miłość fanów. Dobra passa trwa do dziś.

Piątek z klasyką

Już w najbliższy piątek odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu: "Sławne postaci świata muzyki i Teatru" z udziałem solistów Polskiej Opery Kameralnej w Łodzi.

Zajrzyj do PIT podczas święta miasta

Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do odwiedzin podczas 47. Dni Wodzisławia Śląskiego w dniach 17-19.06.2016. W tym terminie Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do odwiedzin w godzinach: piątek (17.06) 12:00 - 14:00 sobota (18.06) 14:00 - 19:00 niedziela (19.06) 14:00 - 18:00.

Strażacy ponownie dali radę!

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze oraz festyn rodzinny to już kolejna impreza, która w ten weekend odbyła się w naszym mieście. Tym razem na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do rywalizacji stanęli strażacy nie tylko Ochotniczych Straży Pożarnych, ale również Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.