Aktualności

Pozytywne dźwięki na Reggae Festiwalu

Kosa (Slahbrat, Dżentelmenels), Molo (Slahbrat, Dżentelmenels) oraz tONowy Selectah (Wspólny Mianownik) - to oni tworzą Pozyton Sound, który na tegorocznym Najcieplejsze Miejsce na Ziemi - Reggae Festiwal zaprezentuje się pierwszego dnia imprezy, 29 lipca!

Wakacje na MANCIE

Wakacje w pełni. Zadbajmy o to, aby nasze pociechy nie spędzały ich przed komputerem czy telewizorem. W razie gdyby pogoda nie dopisywała, to można skorzystać z propozycji Manty.

Jak się dawniej bawiono?

Jak bawiły się dawniej dzieci? Z pewnością nie spędzały czasu przed telewizorem czy konsolą. I to chcą pokazać pracownicy Muzeum Miejskiego oraz Miejskiej i Powiatowej biblioteki Publicznej, którzy już jutro zapraszają na spotkanie pod tytułem "Zabawy dawne i niedawne".

Festyn w Zawadzie już 16 lipca

LKS Naprzód 46 Zawada organizuje jubileuszowy festyn sportowo-rodzinny. Sobota, 16 lipca, bosko sportowe w Zawadzie... Zapraszamy!

Vavamuffin i Shashamane piątkowymi gwiazdami NMNZ

Wśród gwiazd, które wystąpią przed fanami jamajskich klimatów podczas pierwszego dnia Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal, znalazły się grupy: Vavamuffin i Shashamane. Już 29 lipca zagrają dla Was swoje najlepsze kawałki!