Sport

Bieg Tropem Wilczym

Już 1 marca 2020 roku zapraszamy wszystkich biegaczy i nie tylko do udziału w kolejnej edycji Biegu Tropem Wilczym - imprezie łączącej upamiętnienie bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych z aktywną formą spędzania wolnego czasu.

Sportowe podsumowanie ostatnich dni

Wodzisławskie kluby sportowe regularnie przysyłają nam relacje ze swoich zmagań i zaproszenia do udziału w kolejnych turniejach, zawodach czy maratonach. Postanowiliśmy podsumować ostatnie wydarzenia o randze regionalnej i krajowej, w których - często z wielkimi sukcesami - brały udział osoby reprezentujące nasze miasto.

Nabór do klas sportowych o profilu pływackim

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim ogłasza nabór na rok szkolny 2020/21 do klas sportowych o profilu pływackim. Szczegóły dot. rekrutacji można znaleźć na plakacie informacyjnym.

11. Błękitna Wstęga Balatonu już 29 marca

Cykl #3biegiSWD czas start! Pierwszy z trzech biegów organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się w ostatnią niedzielę marca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Mowa oczywiście o jedenastej już Błękitnej Wstędze Balatonu.

Weź udział w zawodach MTB XC

22 marca 2020 r. na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim odbędą się zawody dla miłośników kolarstwa górskiego. Razem z MOSiR "CENTRUM" zapraszamy do udziału w zawodach MTB XC.

Turniej gier i zabaw

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM", ŻKK Olimpia, Wydział Edukacji wodzisławskiego magistratu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim zapraszają dziewczęta szkół podstawowych klas trzecich i młodsze do udziału w wydarzeniu pn. "Turniej gier i zabaw" o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.