UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Sport

Stretching w poniedziałki na MANCIE

Na Krytą Pływalnię "MANTA" wracają zajęcia rozciągające - STRETCHING. 45-minutowe zajęcia będą się odbywać w poniedziałki o godzinie 18:00. Obowiązują zapisy.

Nabór roczników 2006-2010 do KS "Boxing Odra"

Klub Sportowy "Boxing Odra" Wodzisław Śląski rusza z nową grupą dla dzieci urodzonych w latach 2006-2010. Nabór odbędzie się 5 sierpnia br. o godz. 17:00 w siedzibie Klubu przy ul. Mieszka 10 (Szkoła Podstawowa nr 28).

Weź udział w I Wodzisławskim Duathlonie

Razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zapraszamy do udziału w I Wodzisławskim Duathlonie. Wydarzenie odbędzie się 9 sierpnia br. w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Zapraszamy do udziału miłośników biegania i jazdy na rowerze.

Miasto wspiera Odrę Wodzisław Śląski

Odra Wodzisław Śląski może liczyć na wsparcie miasta Wodzisławia Śląskiego. W Urzędzie Miasta podpisano umowę, zgodnie z którą do końca 2020 roku klub będzie promował swoimi działaniami nasze miasto.

Pierwszy Wilchwiański Test Coopera

25 lipca br. w godzinach od 10:00 do 14:00 na boisku Klubu Sportowego "Wicher Wilchwy" (ul. Jastrzębska 194) odbędzie się wydarzenie pn. "Pierwszy Wilchwiański Test Coopera".

Wspaniałe walki zawodników KS Boxing Odra

Od 6 do 10 lipca w Sośnicowicach trwały Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Boksie. W zawodach uczestniczyli reprezentanci Klubu Sportów Walki Boxing Odra Wodzisław Śląski: Robert Konieczny, startujący w kat. 56 kg Juniorów oraz Przemysław Glenc, startujący w kat. 75 kg Senior.