Sport

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 28. finału WOŚP

12 stycznia 2020 roku będzie miał miejsce 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który tradycyjnie włączy się również Wodzisław Śląski. MOSiR "CENTRUM" szczególnie zaangażuje się w propagowanie akcji "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", która jest autorskim programem Fundacji WOŚP.

Wybierz się na lodowisko miejskie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na lodowisko miejskie przy ul. Tysiąclecia 25 w Wodzisławiu Śląskim (przy Szkole Podstawowej nr 5)

Na "Mancie" skorzystasz ze Strefy Saun

Dla zdrowia, dla poprawy samopoczucia i na przekór chłodniejszej aurze z ciekawą propozycją dla wodzisławian i nie tylko wychodzi Kryta Pływalnia „Manta”. Tym razem nie chodzi o atrakcje wyłącznie dla fanów pływania, ale o możliwość skorzystania z zewnętrznej Strefy Saun.

Cios za ciosem na Boxing Day

Po raz pierwszy przez dwa dni, 7 i 8 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr 28 trwały zacięte bokserskie walki. Wielkich sportowych emocji dostarczył turniej „VII MTB Boxing Day – Veni, vidi, vici” o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Boxing Day po raz siódmy

W drugi weekend grudnia, tj. 7-8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 28 odbędzie się siódma odsłona wydarzenia sportowego pn. Międzynarodowy Turniej Bokserski "Boxing Day" o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM", ŻKK Olimpia oraz Wydział Edukacji wodzisławskiego magistratu zapraszają dziewczęta szkół podstawowych klas III i młodsze do udziału w wydarzeniu pn. Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw.