UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Sport

Sportowe podsumowanie

Wodzisławskie kluby sportowe regularnie przysyłają nam relacje ze swoich zmagań i zaproszenia do udziału w kolejnych turniejach, zawodach czy maratonach. Postanowiliśmy podsumować ostatnie wydarzenia o randze regionalnej i krajowej, w których - często z wielkimi sukcesami - brały udział osoby reprezentujące nasze miasto.

Weź udział w biegu „Policz się z cukrzycą”

W niedzielę, 30 stycznia w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”. To ostatnia szansa, aby wziąć w nim udział, pozostało 20 miejsc.

Dotacje dla klubów sportowych przyznane

Blisko 600 tys. zł trafi do wodzisławskich klubów sportowych. Dotacje na wykonywanie zadań z zakresu sportu na terenie naszego miasta otrzyma siedemnaście podmiotów.

Wybierz się na lodowisko miejskie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na lodowisko miejskie przy ul. Tysiąclecia 25 w Wodzisławiu Śląskim (przy Szkole Podstawowej nr 5).

Mikołajki na miejskim lodowisku

MOSiR "CENTRUM" poinformował, że otwarcie lodowiska miejskiego przy ul. Tysiąclecia 25 odbędzie się już dziś, tj. 6 grudnia o godzinie 14:00. W dniu otwarcia wstęp wolny.