UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Pomoc Społeczna

Kurs prawa jazdy szansą na Lepsze Jutro

11 podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim rozpoczęło bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii B. Nauka ma potrwać do końca września i zakończy się państwowym egzaminem.

Technologie dla ochrony środowiska gwarantem zatrudnienia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że do końca września przyjmowane są zgłoszenia do projektu "Technologie dla ochrony środowiska gwarantem zatrudnienia" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

To będzie jazda!

19 osób przez 10 dni będzie uczyć się jazdy na rolkach. A wszystko za sprawą projektu "Lepsze Jutro" realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Organizacje pozarządowe POSZUKIWANE!

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim w porozumieniu z Prezydentem Miasta Wodzisławia Śląskiego informują o zamiarze przystąpienia do realizacji działań w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (POPŻ) 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2016, zgodnie z treścią Wytycznych Instytucji Zarządzającej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29.03.2016r.