Punkt Informacji Turystycznej

Nowy termin - FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

NOWY TERMIN! Koncert zespołu Feel z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową z uwagi na wysokie zagrożenie wywołane pandemią COVID-19 zostaje przeniesiony z 12 grudnia na 20 marca 2022 r. (godzina 18:00). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma potrzeby ich wymiany.

W Pegazie trwa Festiwal Kina Klasycznego

W wodzisławskim kinie Pegaz trwa Festiwal Kina Klasycznego. W ramach cyklu można zobaczyć arcydzieła światowego kina oraz filmy, które stały się kamieniami milowymi w dziedzinie kinematografii.

Spotkanie mieszkańców przy choince w Radlinie II

W najbliższą sobotę, 11 grudnia w dzielnicy Radlin II odbędzie się "Spotkanie mieszkańców przy choince". W programie m.in. występy uczniów, zespołu Gwardia Pana. Nie zabraknie także stoisk ze świątecznymi dekoracjami i smakołykami.

Podróżnicze spotkanie autorskie w Bibliotece

Miejska i Powiatowa Bibliotek Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na podróżnicze spotkanie autorskie z Krzysztofem Nodarem Ciemnołońskim, pilotem wycieczek o gruzińskich korzeniach, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ilość miejsc będzie ograniczona.

Igor Kwiatkowski rozśmieszy nas do łez

Energia na scenie, chwytliwy żart, charyzmatyczny artysta – nie kto inny jak Igor Kwiatkowski będzie gościł na deskach wodzisławskiej sceny. W swoim najnowszym programie „Tylko śmiech nas ocali” pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 6 marca o godzinie 17:00.