Punkt Informacji Turystycznej

Szlakiem wież widokowych Silesianka

Silesianka to szlak wież i platform widokowych w Euroregionie Silesia czyli regionie obejmującym powiaty: raciborski, rybnicki, wodzisławski w województwie śląskim oraz powiat głubczycki w województwie opolskim plus 19 gmin i miast po stronie czeskiej. Część wież już stoi i niecierpliwie czeka na turystów, część jest jeszcze w budowie lub w planach. W projekcie zaplanowano 11 wież po stronie polskiej i 23 po stronie czeskiej.

Zmiana terminu Gali Tanecznej

W związku z przedłużeniem rozszerzonych obostrzeń związanych z panującą pandemią Covid-19 m.in. na domy kultury Wodzisławskie Centrum Kultury podjęło decyzję o przeniesieniu terminu 19. Gali Tanecznej MIX z 18 kwietnia na 16 maja 2021 r.

W natarciu Gala Taneczna MIX 2021

Kroi się czterogodzinne taneczne show na onlajnie. Już 18 kwietnia zapraszamy na kanał YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury... a tam będzie się działo. Przed nami 19. edycja Gali Tanecznej MIX 2021.

Gala Tanecza MIX na onlajnie

To będzie czterogodzinne taneczne show na onlajnie. 18 kwietnia na kanale YT Wodzisławskiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć Galę Taneczną MIX 2021. W imprezie uczestniczyć będą zespoły taneczne z całej Polski.

Kwiecień w Wodzisławskim Centrum Kultury

Poznajcie propozycje Wodzisławskiego Centrum Kultury na kwiecień. Obok koncertów, występów kabaretowych czy pokazu iluzji, WCK zaproponuje wydarzenia na onlajnie, w tym Galę Taneczną MIX.

Kabaret Smile rozbawi wodzisławską publiczność

Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym programem „Tu i Teraz". Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 29 kwietnia, w czwartek, na godzinę 17:30 lub 20:30. Szykuje się niezapomniany wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.