Punkt Informacji Turystycznej

Dużo dziać się będzie w mieście w styczniu

Koncerty, spektakle, seanse filmowe, zawody sportowe - to tylko niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać w styczniu 2022 roku. Sprawdźcie, co dziać się będzie w nadchodzących dniach w naszym mieście.

Kupuj lokalnie na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Tu znajdziesz niepowtarzalne i wyjątkowe prezenty dla swoich bliskich. Na Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym będziesz mógł zaopatrzyć się również w świąteczne smakołyki. Weź udział w kiermaszu wyrobów i ozdób świątecznych. Wesprzyj lokalnych przedsiębiorców. Zapraszamy mieszkańców od dziś do udziału w przedświątecznych spotkaniach z wystawcami. Zakupy będzie można zrobić w godzinach 12:00-19:00

Wybierz się na lodowisko miejskie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” zaprasza na lodowisko miejskie przy ul. Tysiąclecia 25 w Wodzisławiu Śląskim (przy Szkole Podstawowej nr 5).

Spotkanie mieszkańców przy choince w Radlinie II

W najbliższą sobotę, 11 grudnia w dzielnicy Radlin II odbędzie się "Spotkanie mieszkańców przy choince". W programie m.in. występy uczniów, zespołu Gwardia Pana. Nie zabraknie także stoisk ze świątecznymi dekoracjami i smakołykami.