Punkt Informacji Turystycznej

Inkubator zaprasza na wydarzenia w sierpniu

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w sierpniowych konsultacjach. Jak co miesiąc istnieje możliwość umówienia się na konsultacje biznesowe oraz dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii.

Zagraj w planszówki w Bibliotece

Szachy, warcaby, chińczyk, domino... Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych do wspólnej zabawy w ramach wydarzenia "Wtorki na planszy".

Aerobik i stretching wracają na Mantę

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" od 1 sierpnia br. na salkę ćwiczeniową Krytej Pływalnia MANTA wracają zajęcia aerobiku/stretchingu.

Zrób zakupy na Ekobazarze

Co sobotę w Wodzisławiu Śląskim, w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych, można wziąć udział w "Wodzisławskim Ekobazarze". Lokalne i ekologiczne produkty można nabyć od godziny 9:00. Godzina zakończenia jest zależna od wystawców.

Gra terenowa z Muzeum. Weź udział

Muzeum w Wodzisławiu Śląskim zaprasza miłośników historii do wzięcia udziału w grze terenowej pn. „Kto, gdzie, kiedy. Śladami dawnych Wodzisławian”.

Poczuj bluesa na Rynku

1 sierpnia od godz. 18.00 na wodzisławskim rynku brzmieć będą dźwięki bluesa z lekką domieszką fusion oraz jazzu. Wszystko za sprawą zespołu Blueset, który zainauguruje cykl niedzielnych, sierpniowych koncertów na żywo, zatytułowanych „Brzmienie lata".