NGO`S

Złóż wniosek o stypendium i nagrodę w dziedzinie kultury

15 kwietnia mija termin składania wniosków o stypendium lub nagrodę prezydenta miasta Mieczysława Kiecy w dziedzinie kultury i sztuki za osiągnięcia w twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wśród wyróżnionych w poprzednich latach znaleźli się między innymi muzycy, malarze, tancerze czy twórcy literatury.

Wodzisławski Jarmark Staroci w pierwszą niedzielę miesiąca

Wodzisławski Jarmark Staroci to impreza cykliczna, która zawsze odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca na wodzisławskim rynku. Pierwszy Wodzisławski Jarmark Staroci miał miejsce w 2009 r. i od tego czasu wpisał się już w poczet stałych wydarzeń w mieście. Jarmark organizowany jest przez Stowarzyszenie „Nasz Wodzisław” we współpracy z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Złóż wniosek o stypendium lub nagrodę

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do składania wniosków o stypendium lub nagrodę w dziedzinie sportu. Sprawdźcie, kto może starać się o wsparcie finansowe oraz do kiedy i gdzie należy złożyć wnioski.

Za nami finał akcji Szlachetnej Paczki

7 i 8 grudnia w całej Polsce miał miejsce tzw. weekend cudów. Wszystko za sprawą akcji "Szlachetna Paczka", której magazyn w Wodzisławiu Śląskim znajdował się w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Zgłoś kandydaturę na członka komisji konkursowej

Prezydent miasta Mieczysław Kieca kandydatur na członka komisji konkursowej, która zostanie powołana w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na wspieranie zadań publicznych miasta Wodzisławia Śląskiego w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.

Inkubator Przedsiębiorczości - ruszył konkurs

Ruszył konkurs dla organizacji pozarządowych, podmiotów, stowarzyszeń jednostek samorządu terytorialnego, które są zainteresowane prowadzeniem wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.