NGO`S

Sprawdź, komu możesz przekazać 1% podatku

W związku z okresem rozliczeniowym z Urzędem Skarbowym, przypominamy, że składając PIT, możemy również przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz tych, którzy tego potrzebują. To bardzo proste. Wystarczy jedynie wpisać numer wybranej organizacji w jednej z rubryk formularza PIT. Również w tym roku zachęcamy do wspierania wodzisławskich organizacji.

Kolejne dotacje na sport przyznane

Znamy wyniki ostatniego konkursu ofert na wykonywanie zadań z zakresu sportu na terenie Wodzisławia Śląskiego. Sprawdźcie, które organizacje otrzymały środki.

Dotacje na rozwój sportu - nowy konkurs dla klubów

Biuro Spraw Społecznych poinformowało o nowym konkursie wniosków na wykonywanie zadań z zakresu sportu na terenie Wodzisławia Śląskiego. Które organizacje mogą otrzymać dotacje na rozwój sportu? Ile wynosi kwota dotacji? Do kiedy można zgłaszać się do konkursu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej zaprasza na pięciogodzinne szkolenie dotyczące rachunkowości organizacji pozarządowej w 2019 r., które odbędzie się 15 marca w Katowicach.