NGO`S

Grilluj z nami stowarzyszeniami

Stowarzyszenia pomagają rozwijać pasje, talenty, zainteresowania. Będziecie mogli się o tym przekonać np. podczas imprezy, która w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” odbędzie się już 10 września. Zapraszamy na Grilluj z nami stowarzyszeniami.

Prezydent zaprasza stowarzyszenia na spotkanie

Prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza przedstawicieli stowarzyszeń na spotkanie, które odbędzie się 8 września o godz. 16:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej (sala multimedialna, ul. Ignacego Daszyńskiego 2).

WUTW z nową siedzibą

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku ma nową siedzibę! Stowarzyszenie przeniosło się do Gimnazjum nr 2 przy ul. 26 Marca 66, gdzie już teraz zaprasza seniorów powyższej 50. roku życia z naszego miasta i całego powiatu.

Czekają na miłość

Szakal, Brego i Najka – to nie ksywki z filmów, ale imiona sympatycznych czworonogów. Jednak widocznie zdaniem ich byłych właścicieli, nie aż tak sympatycznych, aby je zatrzymać przy sobie... Zwierzaki bowiem znalazły się w przytulisku na ulicy Marklowickiej.

Pomogliście psiakom

Wydawać by się mogło, że gwiazdy ekranu mają większa siłę przebicia, jeśli chodzi o dotarcie do szerszego grona odbiorców. Okazało się jednak, że "Razem możemy więcej"...

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Już 8 lipca Fundacja Media 3.0 zaprasza do Rybnika na kolejne, bezpłatne spotkanie w ramach cyklu TECH NGO. Tematem najbliższego spotkania z technologiami dla organizacji pozarządowych są "Kampanie społeczne w social media". Udział jest bezpłatny.

Koty, Psy i My liderem

Od 11 maja do 7 czerwca trwało głosowanie na najlepsze projekty nadesłane do programu „Decydujesz, pomagamy” zorganizowanego przez Tesco.