NGO`S

Dziś spotkanie dla organizacji pozarządowych

Prezydent Mieczysław Kieca zaprasza przedstawicieli wodzisławskich organizacji pozarządowych na spotkanie, które odbędzie się w środę, 22 listopada w Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim.

Wolontariusz Roku 2023. Zgłoś swojego faworyta

Już po raz trzeci wybrany zostanie Wolontariusz Roku 2023 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami i stanowi doskonałą okazję, by w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2023 r.

Pomóż wyremontować wodzisławskie przytulisko dla zwierząt

Wolontariusze wodzisławskiego przytuliska to ludzie o ogromnych sercach, którzy robią wszystko, by poprawić los zwierząt żyjących obok nich. Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt - Koty Psy i My w Wodzisławiu Śląskim planuje powiększyć powierzchnię kociarni o dodatkowe pomieszczenie, które udostępnione zostało im przez Służby Komunalne Miasta. Pomieszczenie wymaga jednak remontu. I Ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do polepszenia życia zwierzaków, wspierając zbiórkę organizacji.

ABC młodej organizacji pozarządowej. Weź udział w spotkaniu

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu spotkań edukacyjnych dla organizacji społecznych w Wodzisławiu Śląskim. Tym razem porozmawiamy o najważniejszych zagadnieniach związanych z prowadzeniem organizacji, w tym o czym powinny pamiętać młode organizacje. Spotkanie odbędzie się 12 października 2023 r. (czwartek), początek o godzinie 16:00.