Młode Miasto

Trening umiejętności społecznych co czwartek w MM

Jeśli masz trudności z inicjowaniem i prowadzeniem rozmowy, źle reagujesz na krytykę, przytłaczają Cię Twoje własne uczucia, nie potrafisz odmawiać - koniecznie wpadnij dziś, tj. 23 maja, do Młodego Miasta (Rynek 24). Monika Boruta poprowadzi trening umiejętności społecznych. Start o godzinie 15:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Moje uczucia są ważne - warsztaty rozwojowe dla młodzieży

Zapraszamy na kolejne spotkanie skierowane do młodzieży poświęcone poznawaniu siebie i budowaniu własnej tożsamości. Bezpłatne warsztaty ruchowo-rozwojowe „AkceptacJA" odbędą się 12 maja o godz. 11:00 w siedzibie Młodego miasta, mieszczącego się na Rynku 24. Poprowadzi je psycholożka i instruktorka tańca Małgorzata Karwot.

Trening umiejętności społecznych w Młodym Mieście

Jeśli masz trudności z inicjowaniem i prowadzeniem rozmowy, źle reagujesz na krytykę, przytłaczają Cię Twoje własne uczucia, nie potrafisz odmawiać - koniecznie wpadnij dziś, tj. 4 kwietnia, do Młodego Miasta (Rynek 24). Monika Boruta poprowadzi trening umiejętności społecznych. Start o godzinie 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dlaczego warto robić ściągi? Warsztaty w Młodym Mieście

Jeśli ciekawią Cię szybkie i efektywne sposoby na przyswajanie wiedzy, to koniecznie zajrzyj dziś do Młodego Miasta. O godzinie 16:00 odbędą się tam warsztaty z efektywnej nauki pn. "Dlaczego warto robić ściągi?". Poprowadzi je Julia Gołdyn. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Emocje są ok - warsztaty dla młodzieży

Emocje są nośnikiem informacji i towarzyszą nam całe życie. Warto więc nauczyć się, jak działają i w jaki sposób sobie z nimi radzić. I o tym m.in. rozmawiać będzie młodzież podczas kolejnego spotkania „AkceptacJA", w ramach cyklu warsztatów organizowanych przez Wodzisławskie Centrum Kultury. Bezpłatne ruchowe zajęcia rozwojowe odbędą się 6 kwietnia o godz. 15.00. Tym razem zapraszamy do nowej siedziby „Młode miasto", mieszczącej się na Rynku 24

Powitaj wiosnę w Młodym Mieście

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po długiej zimie zawsze z tęsknotą wyczekujemy cieplejszych dni, które są powodem do radości dla wszystkich miłośników tej pory roku. Właśnie tego dnia w Młodym Mieście, czyli nowym miejscu dla młodzieży czekają na uczestników ciekawe zajęcia oraz gry i zabawy, które rozpoczną się o godz. 9:00.

Młode Miasto już otwarte!

12 marca br. nowe miejsce dla młodzieży - Miasto Młodych oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. Ten innowacyjny projekt skierowany przede wszystkim do starszych dzieci i młodzieży to nie tylko nowa przestrzeń, ale także nowe możliwości i perspektywy. Wczoraj odbyły się pierwsze warsztaty dotyczące stresu. Co jeszcze ma do zaoferowania ta przestrzeń? Przeczytaj poniżej.