UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego sierpniowego odcinka Dzieje się Wodzisław w tym roku. W wydaniu m.in. o IV Wodzisławskiej Nocy Teatrów, która odbędzie się już 9 września, a także o prowadzonej przez strażników miejskich akcji "Posprzątaj po swoim psie".

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław - zobacz

Relacja z wernisażu ciekawej muzealnej wystawy oraz zapowiedzi dwóch wydarzeń: Extreme Bike Tour Wodzisław Śląski 2017 oraz Plenerowego Kina Letniego w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" - zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Dzieje się Wodzisław.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing na "Trzech Wzgórzach", jubileuszowy numizmat i zaproszenie na 14. edycję Najcieplejsze Miejsce na Ziemi - Reggae Festiwal... Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Dzieje się Wodzisław.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W lipcowym numerze przeczytacie m.in. o pełnych emocji, 48. Dniach Wodzisławia Śląskiego, wyjątkowej, II Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej na "Balatonie" i 500 tys. zł, które Wodzisław Śląski otrzymał jako jedyną główną nagrodę VII Kongresu Regionów Wrocław 2017.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W czerwcowym numerze przeczytacie m.in. o dofinansowaniu w wysokości blisko 14 mln zł, jakie otrzymamy na modernizację dworca kolejowego, budowę centrum przesiadkowego i stworzenie Centrum Usług Społecznych.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W tym tygodniu Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy m.in. 14 mln zł dofinansowania, jakie na realizację trzech projektów otrzyma Wodzisław Śląski oraz relacji z Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.