UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja listopadowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o zwycięstwie prezydenta Mieczysława Kiecy w pierwszej turze wyborów samorządowych czy o ogromie wzruszeń podczas tegorocznej edycji Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych "Para buch, teatr w ruch".

Październikowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja październikowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o remoncie Pałacu Dietrichsteinów, o inauguracji i ofercie edukacyjnej Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, o trwających inwestycjach oraz szmaragdowych i diamentowych godach w USC.

Nowy "Herold Wodzisławski"

Biuletyn Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Herold Wodzisławski” numer 4 (60)/2018 jest już w dystrybucji.

Wrześniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja wrześniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o staraniach miasta o pozyskanie środków na rewitalizację Baszty, o trwających inwestycjach oraz rozpoczęciu roku szkolnego 2018/2019.

Sierpniowa Gazeta Wodzisławska w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W sierpniowym numerze przeczytacie m.in. o jubileuszowej, 15. edycji Reggae Festiwalu, która przyciągnęła na stadion miejski rzeszę wielbicieli jamajskich klimatów.