UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja lipcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o otwarciu zrewitalizowanego dworca kolejowego oraz Centrum Przesiadkowego, finale projektu rozwoju terenów zieleni oraz otwarciu nowej strzelnicy sportowej.

Akredytacje dla mediów na 50. Dni Wodzisławia Śląskiego

Trwa proces akredytacyjny dla mediów na 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Trzydniowe święto miasta odbędzie się w dniach 7-9 czerwca na Stadionie Miejskim, Rynku, Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" i w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kwietniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja kwietniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o pozyskanym dofinansowaniu na rewitalizację Baszty, postępach na placu budowy Centrum Usług Społecznych i miejskim programie ograniczenia niskiej emisji.

Marcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja marcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o zmianach w Komunikacji Miejskiej, rekrutacji do przedszkoli, wodzisławskim biathlonie, cyfryzacji Kina Pegaz oraz zbliżających się odbiorach miejskich inwestycji.

Lutowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja lutowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o uchwaleniu budżetu miasta, postępach na placu budowy dworca kolejowego, nowej Komunikacji Miejskiej i obchodach 74. rocznicy Marszu Śmierci.

Styczniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja styczniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o minionym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wodzisławiu Śląskim, Komunikacji Miejskiej w nowej odsłonie, miejskich obchodach 74. rocznicy Marszu Śmierci oraz nowym zakładzie produkcyjnym w mieście.