UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja listopadowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o pozyskanych przez Wodzisław Śląski milionach na remonty dróg, 60-leciu Koła Gospodyń Wiejskich z Radlina II i wyborach parlamentarnych.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie m.in. relacje z wydarzenia "Biathlon dla każdego", zaproszenie do udziału w "Muzykonie", o programie „Czyste powietrze dla miasta Wodzisławia Śląskiego na lata 2019-2022".

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie m.in. o remontach i przebudowach wodzisławskich dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, kolejnej edycji dofinansowanych przez miasto szczepień ochronnych przeciwko grypie i Wodzisławskim Budżecie Obywatelskim na 2020 rok.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie m.in. o remoncie ul. Jastrzębskiej, o który od 2014 roku zabiega prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" zobaczycie m.in. relację z "27. Biegu Gazety Wodzisławskiej" i zaproszenie do udziału w wydarzeniu pn. "Biathlon dla każdego".