UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" zobaczycie relację z 16. odsłony "Najcieplejszego Miejsca na Ziemi - Reggae Festiwalu".

Lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja lipcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o otwarciu zrewitalizowanego dworca kolejowego oraz Centrum Przesiadkowego, finale projektu rozwoju terenów zieleni oraz otwarciu nowej strzelnicy sportowej.

Akredytacje dla mediów na 50. Dni Wodzisławia Śląskiego

Trwa proces akredytacyjny dla mediów na 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Trzydniowe święto miasta odbędzie się w dniach 7-9 czerwca na Stadionie Miejskim, Rynku, Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" i w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kwietniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja kwietniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o pozyskanym dofinansowaniu na rewitalizację Baszty, postępach na placu budowy Centrum Usług Społecznych i miejskim programie ograniczenia niskiej emisji.

Marcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja marcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o zmianach w Komunikacji Miejskiej, rekrutacji do przedszkoli, wodzisławskim biathlonie, cyfryzacji Kina Pegaz oraz zbliżających się odbiorach miejskich inwestycji.